KUMMALISED KOHAD, kuhu peaks parfüümi piserdama

Olenemata sellest, kas sul on kujunenud välja üks ja ainuke lemmiklõhn, Marilyn Monroel oli selleks näiteks Chaneli No.5, või meeldib sulle tiirelda tervel parfüümitähestiku redelil, eesmärk osutub alati üheks.

Olenemata sellest, kas sul on kujunenud välja üks ja ainuke lemmiklõhn, Marilyn Monroel oli selleks näiteks Chanel No.5, või meeldib sulle tiirelda tervel parfüümitähestiku redelil, eesmärk osutub alati üheks.

Lõhna peale piserdades soovime, et see püsiks võimalikult kaua, kogu päeva ja kogu öö. Sageli kiputakse selle eesmärgi poole püüeldes piserdamisega liialdama ning tulemus seisab kaugel lõhnaetiketi normidest. Lõhna ei tohiks endale peale lasta ohtrates kogustes, parfüüm ei pea ulatuma mitmete meetrite kaugusele, vaid olema aimatav ning salapärane, kuid samas kauapüsiv ja kvaliteetne. Selleks et lõhn püsiks meie peal kaua, on aga teatud nipid, või kui täpsem olla, siis kummalisena näivad kohad, kuhu seda piserdada. 

Kõrvatagused

Kõrvataguseid peetakse impulsipunktiks, kus veenid asuvad nahale väga lähedal, tekitades seega rohkem soojust ning võimendades seetõttu parfüümi kestvust. Just sinna on soovitatav esmalt oma parfüüm piserdada, ühtlasi on see heaks alternatiiviks juhul, kui kannad kaelakeed, mis lõhnaõliga kokku puutudes rikutud võib saada. 

Seljatagune

Parfüümiekspert Chandler Burr on kindlaks teinud, et selja taha lõhna lastes loome täiusliku tasakaalu ning parfüüm säilib kaks korda kauem kui muidu. Samuti on see hea variant, kui su parfüüm sulle veidike tüütavaks muutub, selja tagant ei mõju ta iseendale nii intensiivsena, kuid tema olemasolu on siiski tajutav. 

Küünarnukid ja põlveõndlad 

Põhjus, miks parfüümi põlveõnnaldele piserdada, peitub ka siinkohal just implusipunktides.

Naba

See väike trikk on varastatud Liv Tylerilt, kes omakorda võttis selle kasutusele oma isalt Steven Tylerilt. See pidavat efektne nipp olema. 

Allikas: marieclaire.com