Kus elavad maailma seksikaimad naised: TOP 10

Kus elavad maailma seksikaimad naised: TOP 10

Mis teeb naise seksikaks? Kolumnist James Soller, kes on aastaid maailma eripaikades reisinud, elanud ja erinevatest rahvustest naistega suhetes olnud, kirjutas sel teemal põneva artikli. Nimelt väidab ta, et tõeliselt seksikas naine peab lisaks välimusele omama ka intelligentset mõtlemisvõimet, huumorimeelt ja oskust iseennast presenteerida…

Mis teeb naise seksikaks? Kolumnist James Soller, kes on aastaid maailma eri paikades reisinud, elanud ja erinevatest rahvustest naistega suhetes olnud, kirjutas sel teemal põneva artikli. Nimelt väidab ta, et tõeliselt seksikas naine peab lisaks välimusele omama ka intelligentset mõtlemisvõimet, huumorimeelt ja oskust iseennast presenteerida…

James toob oma artiklis välja 10 riiki üle kogu maailma, kus on tema silmis kõige seksikamad naised! Inglismaa, Venemaa ja Ukraina sellesse nimekirja ei pääsenud, sest Jamesi arvates pole seal naisi, kes tema kriteeriumitele vastaksid!

Allpool on välja toodud 10 riiki, kus Jamesi sõnul elavad maailma kõige seksikamad naised. Lisatud on ka Jamesi kommentaarid!

1. Senegal

Aafrika kõige ilusamad naised elavad selles riigis! Nad on keskmisest pikemat kasvu ja saleda kehaehitusega ning seetõttu on ka paljud modellid pärit just sellest riigist. Senegali naised on viisakad, lahked, sõbralikud ja kohtlevad mehi lugupidamisega.

2. Jaapan

Aasia kõige ilusamad naised on pärit sellest riigist. James elas mõnda aega Jaapani põhjaosas asuvas linnas nimega Sapporo ning tõdeb, et seal kohtas ta naisi, kelle ilu lõi ka kohati lausa pahviks. Jaapani naised võivad üldjuhul olla pigem lühemat kasvu, ent selles linnas olid pea kõik naised modellimõõtu. Tundub, et James armastab naisi, kes näevad välja nagu modellid…

3. Colombia

Sealsed naised on Jamesi sõnul ääretult seksikad ja näevad ööpäevaringselt suurepärased välja. Nii Brasiilias kui ka Colombias pööravad naised oma välimusele ääretult palju tähelepanu. 

4. Argentiina

Argentiinas elavad eksootilise välimusega naised, kes Jamesi sõnul on segu Itaalia ja Colombia naistest. Neil on salapära ja nad oskavad mehi võrgutada.

5. Poola

James tunnistab, et talle meeldivad Poola naised sellepärast, et lisaks heale välimusele on neil ka hea iseloom. Ta tõdeb, et ka Venemaal ja Ukrainas elavad ilusad naised, kuid nad on ülbed ja seetõttu James neid oma seksikate naiste listi ei valinudki.

6. Lõuna-Korea

Sealsed naised hoolitsevad oma välimuse eest ja mis veel – Jamesi sõnul on nad ka väga head kokad. Isegi siis, kui nad ümber nurga poodi lähevad, seavad nad end valmis, seega lohakalt riides neid kohata on pea et võimatu. Lõuna-Korea naised on naiselikud, emalikud ja hoolivad ning meestele see meeldib.

7. Prantsusmaa

Prantsuse naised on Jamesi sõnul lihtsalt võrratud. Lisaks ilule kiirgab neist ka seda müstilist salapära, mida seletada on raske. Kuigi paljude arvates on prantslannad ülbed, siis James lükkab selle väite ümber! Kui prantsuse naist väärikalt kohelda, käituvad nad väga sõbralikult ning seda, kuidas meeste tähelepanu võita, teavad nad lausa suurepäraselt.

8. Taani

Just seal elavad Jamesi arvates Põhja-Euroopa kõige kuumemad ja intelligentsemad naised. Saksa ja Inglismaa naised jäävad Taani naistele alla – vähemalt nii ütleb James.

9. Venetsueela

Naised, kes on sündinud jumalannad. Pikemat juttu siinkohal ei ole, sest James kiidab neid lihtsalt taevani.

10. Brasiilia

Maailma kõige kõige ilusamad naised elavad tema arvates just Brasiilias ja see ei tule ka üllatusena. 

 

Mida sina sellisest edetabelist arvad?

Allikas: therichest.com