KUULSAD NAISED ESITLESID Embassy of Fashion uut kollektsiooni

Moemaja Embassy of Fashion stuudiopoe avapeol „Suveöö unenägu“ esitlesid Aldo Järvsoo, Riina Põldroosi, Ketlin Bachmanni ja Tanel Veenre Jewellery värsket loomingut 12 säravat muusat. Modellidena astusid moeetendusel üles Evelin Võigemast, Mirtel Pohla, Anu Saagim, Merle Palmiste, Annikky Lamp, Keili Sükijainen, Laura Põldvere, Sissi, Anette Maria Rennit, Susan Luitsalu, Reet Härmat ja nõid Alisa. 

Riina Põldroosi avapeo kollektsioonis esitleti tema kaubamärgiks saanud sametaplikatsioonidega kleite ja voogavat siidi. Käsitsi lõigatud mustrid olid seekord inspireeritud loodusest, südasuvistest lilledest ja juugendlikust dekoorist. Uuena olid laval samettikandiga body’d, mida on kerge kombineerida nii piduliku siidseeliku, kuid näiteks ka igapäevasemalt pükstega.

Ketlin Bachmann esitles sellesuvises kollektsioonis valiku pastelsetes toonides plisseerkaunistustega kleite, mis kõik on hetkel esinduspoes saadaval.

Aldo Järvsoo kesksuvise kollektsiooni kangastele on nopitud klassikalised põllulilled, mis on võtnud vabade tuunikate, laiade pükste ja telkkleitide vormid. Lillemustritele lisaks tõi Aldo Järvsoo taas lavale volangikleidid, seekord õrnades suveõhtu pastellides.  

Avapeo raames esitles Tanel Veenre Jewellery uut ehteseeriat NEFFI, mille kullakarva mardikad ja sillerdavad kiilid kõrvarõngaste ja ripatsitena on loodud talismanina kaitsma selle kandjat.