Kuulsate naiste kõige veidramad ilunipid

Kuulsate naiste kõige veidramad ilunipid

Pole mingi ime, et kuulsused võtavad oma ilurutiine väga tõsiselt, ideaalse välismuse saavutmiseks ja igavese nooruslikkuse nimel ollakse kohati nõus võtma ette pöörasena tunduvaid meetodeid.  

Pole mingi ime, et kuulsused võtavad oma ilurutiine väga tõsiselt, ideaalse välismuse saavutmiseks ja igavese nooruslikkuse säilitamise nimel ollakse kohati nõus võtma ette pöörasena tunduvaid meetodeid. 

Olgem ausad, osa neist ilurutiinidest kõlavad ikka väga veidralt, kuid üllataval kombel leidub ka selliseid nippe, mida saame me kõik endale võimaldada. 

 

1. Demi Moore – kaaniteraapia

Demi Moore näeb oma vanuse kohta uskumatult hea välja, tema nooruslikkuse üheks saladusels on kaaniteraapia. Need väikesed limased imejad eritavad ensüüme, mis paneb su ohtralt veritsema, samaaegselt detoksifitseerides sinu verd. 

2. Kate Hudson – äratab oma näonaha jääkülma veega

Mitte kõikide kuulsuste ilu saladused ei pruugi sisaldada üüratute hindadega kosmeetikatooteid. Peale rasket ööd on Kate’il kolmbeks oma väsinud silmi ja nahka turgutada jääkülma veega. Ta asetab oma näo jääkülma vette, see mõjub vereringele suurepäraselt ning taastab särtsaka jume. 

3. Catherine Zeta-Jones – valab omale õlle pähe

Teatud kuulsuste ilurutiinid on ülimalt lohutavad, kuna need on midagi sellist, mida iga inimene võib endale lubada. Kas oleksid osanud arvata, et selline A-kategoria staar nagu Catherine Zeta-Jones kasutab oma juuste niisutamiseks midagi nii lihtsakoelist nagu õllega kiharate loputamine? Paraku just seda ta teebki. Tasub järele proovida!

4. Rachel Bilson – eemaldab meiki vaseliiniga

See piiga leiab, et tavalised meigieemaldajad mõjuvad nahale liiga karmilt ning seetõttu on ta leidnud enda jaoks alternatiivi vaseliini näol. 

5. Victoria Beckham – määrib oma näole linnu väljaheidet

Nii Victoria kui ka tema abikaasa David peavad üheks oma ilu saladuseks linnu väljaheidete määrimist näole. Tegu ei ole loomulikult mingi tavalise linnu väljaheitega, vaid Jaapani toodanguga, mida geišad kasutatasid juba iidsetel aegadel oma ilurutiinina. Beckhamite sõnul jätab selline hooldus näo säravaks ja siledaks. 

6. Cindy Crawford – spreitab oma nägu piimaga

Cindy kasutab oma naha värskendamiseks kogu päeva vältel piima ja vee spreid. See ilurutiin kõlab küll ebatavalisena, kuid pidavat muutma näonaha pehmeks ja nooruslikuks. 

 

Allikas: beautyandtips.com