KUUM MODELL: Carmen Kass. GALERII!

12 kommentaari
KUUM MODELL: Carmen Kass. GALERII!

Carmen Kass (35) ei vaja tutvustamist. Oleme uhked – Carmen on meie supermodell. Kuid mis me temast veel teada tahaksime? Uurime Carmeni elu kohta!

Carmen Kass (35) ei vaja tutvustamist. Oleme uhked – Carmen on meie supermodell. Kuid mis me temast veel teada tahaksime? Uurime Carmeni elu kohta!

Carmen on pärit Paide lähedalt Mäolt. Tal on õde ja vend, üles kasvatas lapsed ema Koidu. Carmeni isa on malemängu õpetaja. Carmen kolis üksinda Pariisi, kui oli 18aastane. Ta on olnud kaanemodell USA ja Prantsuse Vogue’s, Austraalia Elle’s jne. Tema karjäärile pani kindla nurgakivi aastal 1999 Anna Wintour (USA Vogue pikaaegne peatoimetaja) isiklikult, kes nägi Carmenit Marc Jacobsi, Michael Korsi, Calvin Kleini, Dolce&Gabbana, Ralph Laureni, Donna Karani, Versace, Givency, Fendi jne showdel kõndimas. Carmen on esindanud GAP’i, Lindexit, Christiani Diori J’adore parfüümi, ja kosmeetikabrände Revlon ning Max Factor. Kass on kõndinud Victorias Secreti showdel lausa 5 korda!

Carmen mängis Eesti filmis ”Täna öösel me ei maga” ning kandideeris Europarlamenti Eestit esindama aastal 2004, kuid kogus vaid 2315 häält, millest kahjuks ei piisanud eduks poliitikas. Kas poliitika poleks Carmeni jaoks liiga kuivaks jäänud? Seda võime vaid oletada, kuid saatuse tahtel jätkab Carmen maailma supermodellide seas. Samal aastal hääletati Carmen Eesti Maleliidu presidendiks. Carmen omab osa modelliagentuurist Baltic Models. 2004ndast aastast on Carmen suhtes Saksa maletšempioni Eric Lobroniga (54).

Carmen peab oma koduks endiselt Eestist, vaba aega veedab ta hea meelega ka Saksamaal.

Kodumaine kaunitar kuulub teiste agentuurise seas Women Management New Yorki, Baltic Modelsisse ja Storm Model Managementi Londonis. Tema pikkus on 179 cm ja kaal 52 kg. 

 

Triin Tulev