KUUM TREND: loomamustrid

Kandes loomamustrit õhkab iga kaunitar mingit erilist julgust, enesekindlust, seksikust. Mao- või sebramustriga kitsas seelik, pantrimustriga jakid-mantlid - kõik see on üsnagi aegumatu mood, mis tuleb iga väikese aja tagant uuesti pildile. Loomamuster on julgetele, enesekindlatele naistele ideaalne särtsu juurde andev element. Soovitame loomamustrit kandes panna rõhku vaid ühele detailile!

Kandes loomamustrit õhkab iga kaunitar mingit erilist julgust, enesekindlust, seksikust. Mao- või sebramustriga kitsas seelik, pantrimustriga jakid-mantlid – kõik see on üsnagi aegumatu mood, mis tuleb iga väikese aja tagant uuesti pildile. Loomamuster on julgetele, enesekindlatele naistele ideaalne särtsu juurde andev element. Soovitame loomamustrit kandes panna rõhku vaid ühele detailile!

Kim Kardashian, Sienna Miller, Alex Chung, supermodellid Kate Moss ja Naomi Campbell ning paljud teised armastavad oma look’i loomamustritega elavdada. Kui valitud mustriga rõivaese on kvaliteetne ning kandjale sobib, on tulemus väga šikk ning samas omapärane.

Vaata GALERIID!

 

 

Buduaar