Küünetehnik Martin Vähi

Küünetehnik Martin Vähi

Buduaari küsimustele vastab ilumaailmas tegutsev spetsialist – küünetehnik Martin Vähi.

Buduaari küsimustele vastab ilumaailmas tegutsev spetsialist – küünetehnik Martin Vähi.

Töökoht: töötan praegu Soomes ilusalongis Kehräämön Hiuspaja.

Hobid: ujumine, joonistamine, rulluisutamine.

Kust said ilupisiku? Juba väiksena huvitas mind kõik, mis oli seotud iluga.

Kus õppisid ametit? Viljandis Martina ilusalongis.

Kuidas tunned ennast nn naiste maailmas? Väga hästi! Mind on alati ümbritsenud naised ning olen naistega hästi läbi saanud. Olen siiski jõudnud kindlale arusaamale, et naiste ja meeste mõttemaailm on täiesti erinev.

Kas mehena on selles valdkonnas lihtsam või raskem läbi lüüa? Mina ei saa küll väita, et mehena iluvaldkonnas lihtsam oleks. Raskeks osutus just algul töö leidmine, sest paljudele oli üllatus, et mees otsib tööd küünetehnikuna. Kui tööd küsides salongidesse sisse astusin, võttis mind tavaliselt vastu muie või suisa vali naer. Mina olin oma eesmärgis kindel ja mind see ei häirinud. Töökohaga sain kauba peale ka abivalmi teejuhi Irina, kes oli mulle suureks toeks ja abiks igas küsimuses. Olen talle selle eest südamest tänulik!

Lemmikiluvidin, revolutsiooniline toode või protseduur? Mina naudin igasuguseid näohooldusi, kuna need on superlõõgastavad ja stressimaandavad.

Lihtsad ilunipid? Less is more! Naine ei pea kandma kilode kaupa meiki, et olla ilus. Mulle meeldivad naturaalsema välimusega naised. Piisab, kui silmad on õrnalt toonitatud ja huultele kantud pisut huuleläiget. Meestele soovitan ilutoodete kasutamist mitte karta, sest kas või pisut juuksegeeli või vaha ei võta mehelt ära mehelikkust.

Milline on “must have“ moe- või iluvidin, mis peab olema igal endast lugupidaval trendiinimesel? Mul endal on NominatioN käevõru. Pea igal teisel inimesel, keda olen kohanud, on see samuti olemas.

Moodsad küünetrendid? Mulle meeldivad teravad nn kiisuküüned. Värvidest kasutan kõige enam valget, musta, lillat, punast, hõbedat ja kindlasti on moodne toon kuldne.

 

Heinike Juhanson