L’Oréal Paris’ uus reklaamnägu on Natasha Poly!

L’Oréal Paris’ uus reklaamnägu on Natasha Poly!

L’Oréal Paris’ värskeimaks reklaamnäoks nimetati vene päritolu 25-aastane supermodell Natasha Poly, kelle tormiline karjäär on ta lennutanud pisikeselt Moskva modellikonkursilt maailma juhtivatele moelavadele.

L’Oréal Paris’ värskeimaks reklaamnäoks nimetati vene päritolu 25-aastane supermodell Natasha Poly, kelle tormiline karjäär on ta lennutanud pisikeselt Moskva modellikonkursilt maailma juhtivatele moelavadele.
 

Natasha Poly võitis 15-aastaselt modellikonkursi Moskvas, mis lennutas ta Emmanuel Ungaro moeshow’le 2004. aastal, kus ta tegi oma modellikarjääri debüüdi. Sellest ajast peale on Natasha Poly osalenud enam kui 54 erineva moemaja show’des ning töötanud juhtivate rahvusvaheliste brändidega nagu Jean Paul Gaultier, Yves Saint Laurent, Roberto Cavalli, Chanel ja Valentino.
 
Natasha Poly, kes avastati Prantsuse Vogue peatoimetaja Carine Roitfeldi poolt, on ajakirja kaanele sattunud rekordilisel seitsmel korral. Poly on olnud Calvin Klein’i ikooniks, Victoria’s Secret’i ingliks ning 2009. aastal nimetati ta USA Vogue’i poolt maailma top-modellide nimistusse.
“Mul on hea tervitada üht maailma talendikamat supermodelli, kes on ise end oma karjääri tippu töötanud, meie reklaamnägude perekonnas,” ütles Cyril Chapuy, L’Oreal Paris rahvusvahelise brändi president.
 
25-aastase Natasha Poly lugu on eriline. Tema elutee pisikesest Permi linnast Uuralites kuni rahvusvahelise moelavani on olnud üpris tavapäratu. „L’Oreal Paris reklaamnäo rolli saamine polnud asjade kokkulangemine. Enne modelliks saamist unistasin ma professionaalse jumestuskunstniku karjäärist. Ma olen kosmeetikat alati armastanud, ning L’Oreali tooted on alati minu meigikotis olemas olnud,” selgitas Natasha Poly. „Color Riche huulepulk ning Elnett juukselakk on minu jaoks olulised tooted ning ma olen põnevil, et saan neid nüüd ka ise esindada.”
 
Lisaks kuuluvad L’Oreal Paris perekonda mitmed eliit-supermodellid nagu Doutzen Kroes, Bianca Balti, Claudia Schiffer, Liya Kebede ja Barbara Palvin ning rahvusvahelised staarid nagu Gwen Stefani, Patrick Dempsey, Jane Fonda, Hugh Laurie ja Beyoncé Knowles.
 
 
Ettevõttest:
L’Oréal Paris on üks maailma juhtivaid ilutoodete tootjaid, mis on tegutsenud juba üle 100 aasta. Kontsernil on mitmekülgne rahvusvahelistest kaubamärkidest koosnev portfell, kuhu kuulub 23 erinevat tuntud kaubamärki. 3000 teadlast 30-st teadusharust 14 kaasaegses teaduskeskuses üle maailma töötavad selle nimel, et L’Oréal saaks pakkuda parimat hoolitsust nahale ja juustele. Eksperdid loovad aastas 4000 uut toodet, mida kaitseb 30 000 patenti. Nii tagab L’Oréal oma toodete ohutuse, efektiivsuse ja vastavuse kasutajate ootustele igas maailma paigas. Tegutsedes 130 riigis üle maailma, oli L’Oréal Paris konsolideeritud käive 2010. aastal 19,5 miljardit eurot. Ettevõttes töötab 66 600 inimest.

Karin Karu