LIHTNE ARVUTUS: SAA TEADA, kas sulle sobiks poisipea

Vähemalt korra elus küsib iga naine endalt, kas oleks ehk aeg proovida enda peal ära väga lühikesed juuksed või isegi poisipea. Ometi kardab enamus meist midagi nii ekstreemset proovida, sest meil pole aimugi, kas see näeb ikka hea välja.

Vähemalt korra elus küsib iga naine endalt, kas oleks ehk aeg proovida enda peal ära väga lühikesed juuksed või isegi poisipea. Ometi kardab enamik meist midagi nii ekstreemset proovida, sest meil pole aimugi, kas see näeb ikka hea välja.

Ilumaailma spetsialistid avaldasid aga uudishimulikele saladuse, mille järgi saab igaüks välja arvutada, kas tema nägu ka tegelikult nii lühikesed juuksed raamima sobiksid või ehk oleks targem ikka alles jätta oma veetlevad pikad kiharad.

Seda maagilist meetodit kutsutakse 2,25 tolli reegliks ehk meie mõistes 5,7 sentimeetri reegliks, mille mõtles välja legendaarne Inglismaa stilist John Frieda. Tema sõnul aitavad vaid joonlaud ja pliiats sul kindlaks teha, kas sinu nägu on loodud lühikeste või pikkade juuste jaoks.

Selleks, et välja arvutada, kas sulle sobiksid pikad või lühikesed juuksed, toimi nii:

1. Aseta pliiats horisontaalselt oma lõua alla ja seejärel vertikaalselt pliiats kõrva alla, et neist moodustuks su kaela juures 90-kraadine nurk.
2. Mõõda ära vahe oma kõrvanibu alaosast pliiatsini.
3. Kui kõrgus on vähem kui 5,7 cm, on sinu nägu justkui loodud lühikeste juuste jaoks. Kui number on aga suurem, tähendab see, et sinu näokujule sobivad paremini pikad juuksed.

Stilistid ütlevad, et see meetod on kindlasti väga suureks abiks, sest kui sa riskida ei julge, on sul võimalus sobivus vähemalt numbrite abil kindlaks teha.

Või siis võid sa lihtsalt reegleid ignoreerida ja teha mida iganes, mis sind õnnelikuks teeb!

Allikas: Brightside.me