LIHTNE JA TÕHUS: LOODUSLIK RETSEPT, mis peatab juuste väljalangemise

Juuste hõrenemine, on naiste jaoks kahtlemata üheks morjendavaimaks iluprobleemiks. Kahjuks on tegu üsna laialt levinud murega ning seetõttu üritatakse leida üha enam erinevaid võimalusi, kuidas sellest hädirast olukorrast pääseda.

Juuste hõrenemine on naiste jaoks kahtlemata üheks kõige morjendavamaks iluprobleemiks. Kahjuks on tegu üsna laialt levinud murega ning seetõttu üritatakse leida üha enam erinevaid võimalusi, kuidas sellest hädisest olukorrast pääseda.

Põhjuseid, miks juuksed hakkavad välja langema, on mitmeid. Ekspertide hinnangul on juuste väljalangemine kõige sagedamini seotud kas stressi, geneetika, raseduse, menopausi või kaalulangusega. Mõistagi annab see probleem enesehinnangule kõva hoobi ning seetõttu ollakse nõus käima välja hiigelsummasid, soetades endale luksuslikke juuksehooldustooteid ja läbides ravikuure, mis tegelikkuses aga mitte alati vilja ei kanna. 

Toome teieni ühe lihtsa šampooniretsepti, mille tõhusust ei saa küll garanteerida, kuid mis paljude sõnul omab suurepärast toimet. Igatahes tasub katsetada. 

Esmalt hangi endale looduslik, naturaalne pH-šampoon. Selleks sobib hästi ka näiteks mõni beebišampoon. Šampoonile lisa hulka 10 tilka eeterlikku rosmariiniõli. Rosmariin suurendab verevoolu peanahka, andes seeläbi juustele lisa elujõudu. Järgmisena lisa hulka 10 tilka eeterlikku sidruniõli, mis on väga värskendav ning antiseptiline. Kolmandaks komponendiks on E-vitamiini kapslid, mis omavad juustele väga kasulikku toimet ning aitavad peatada nende väljalangemist. Lisa šampoonile hulka kaks E-vitamiini kapslit. Enne kasutamist loksuta hoolikalt šampoonipudelit. 

Selleks et šampoon omaks toimet, on väga oluline teda ülepäeviti kasutada. Masseeri šampoon õrnalt juustesse, hoia peas 10 minutit ning seejärel pese sooja veega hoolikalt juustest välja. 

Tulemus pidavat endast märku andma juba kahe nädala jooksul.  

Head katsetamist ja kauneid kiharaid!

Allikas: healthandhealthyliving.com