LIITU KLUBIGA, kus ootavad suured soodustused moekaubale!

LIITU KLUBIGA, kus ootavad suured soodustused moekaubale!
Bestsecret

Ilmad lähevad aina sombusemaks ja külmemaks ning nina toast välja pistmiseks peab olema aina mõjuvam põhjus. Suured moemaanid teavad, et internetis on palju mugavam ja soodsam ostelda, isegi kui otsid brändikaupa.  Selle asemel, et surfata mitmetel eri lehekülgedel ja kulutada meeletult aega, leiad nüüd ihaldusväärse moekauba kogu perele ühe hiirekliki kauguselt.

On aeg teha tutvust hästi hoitud saladusega, milleks on BestSecret.com online pood ja mille valikus on maailmakuulsate brändide tooted üliheade hindadega.

BestSecret.com valikus on pakkumisel erineva hinnaklassiga tuntud disainerite looming. Leiab selliseid kõrgmoe brände nagu Balmain, Bottega Veneta, Dior, Givenchy, Fendi ja Gucci kui ka tänavamoodi pakkuvaid paljude eestlaste lemmikuid Calvin Klein, Converse, Guess, Michael Kors ning paljusid veel. BestSecret.com lehel on koguni üle 3000 erineva brändi ja parim uudis on see, et kogu tootevalik on -20% kuni -80% allahindlusega! See on ideaalne võimalus soetada moodsad sügis-talvised riided kogu perele toast lahkumata! Kui kaup jõuab kohale ja selgub, et miski ei istu seljas nii hästi kui peaks, on sul võimalik asjad tasuta tagasi saada.

Mida tasub praegu otsida ja osta?

Hetkeline sügis-talve moesuund on üpriski klassikaline ehk neid tooteid võib pidada ka kui investeering-ostuks, mida kannad ikka ja jälle igal külmal hooajal.

Ruuduline mantel

Ruudulised pintsakud on ilma teinud juba mitu hooaega ning nüüd on see šikk muster laienenud ka mantlitele. Ruuduline on muster, mis sobib nii mehel kui naisel kanda.

Oversized kampsun

No mis saaks olla veel mõnusam kui külmal talveõhtul mässida end suure, sooja kampsuni sisse! Meie kliimas on üks korralik kvaliteetsest materjalist kampsun kindlasti investeering, sest pole midagi tähtsamat kui enda ihu soojas hoidmine!

Nahk

Nahktooted on praegu väga IN. Kuid ära piira oma fantaasiat vaid nahktagidega – ka nahksed seelikud, püksid, kleidid, pluusid ja isegi joped ning mantlid on selleks hooajaks trenditeadlikel juba ammu kappi varutud!

Teddy jakk / mantel

Eelmisel sügisel tuli moodi teddy coat. Otsetõlkes mõmmimantel on oma nime saanud just selle poolest, et ta on suur, kohev ja soe. Nagu üks kaisumõmmik olema peabki! Justnimelt nagu kaisus tunnedki end sellise mantli või jaki sees. Ka külmakraadidega! Kõlab ideaalselt ju?

Tossud

Ka tossude trend on jätkuvalt kuum. Ja kuna meie talved on viimasel ajal üsnagi (kui mitte täiesti) lumevaesed, siis on ka tossude-tenniste hooaeg muutunud märgatavalt pikemaks.

Pükskostüüm

Pükskostüüm on olnud pildil mitu hooaega ning ei kavatse ka sel sügis-talvel veel pildilt kaduda. Miks mitte planeerida oma jõuluaja piduriietus just selline, mängides maskuliinsuse-feminiinsuse piiril ja olla kindel üllataja selle glittermere taustal?

Trentš

Kas klassikaline trentš on üldse kunagi moest läinud? Ei! Küll aga moeajakirjade trendiuudiste lehtedel on see taas teinud comebacki. Trentš on järjekordne toode, mis sobib kanda nii meestel kui ka naistel muutes neid automaatselt šikiks.

Paljud online poed keskenduvad vaid hetketrendidele, kuid BestSecret.com töötab põhimõttel, et nende veebilehelt saab teha nii moekaid oste kui ka soetada ajatuid klassikuid, mis mitte kunagi moest ei lähe. Kõik need tooted on alati laos olemas ning tarne on kiire. Kui peaks aga juhtuma, et toode mingil põhjusel ei sobi, siis tagastus tellimusele BestSecret.com poest on tasuta!

Parimad hinnad vaid kutsutud moemaanidele!
BestSecret.com ei ole siiski tavaline online pood – nagu nimestki välja võib lugeda. See pood on eksklusiivselt vaid valitutele, kes kutse alusel saavad osa sellest parimast moesaladusest! Kutse saanud peavad end nende veebilehel kasutajaks registreerima ja alles siis on neil võimalus osa saada poe suurepärastest pakkumistest. Veel parem uudis on aga see, et Buduaaril on erakordne võimalus jagada kutseid oma lugejatele. Kutseid on aga piiratud arv! Seega – kes kiiremini registreerib end kasutajaks, saab osa nendest pööraselt headest pakkumistest! Kes õigel ajal registreeruda ei jõua, lisatakse ootelisti. BestSecret.com teeb oma kutse saanud kasutajatele pidevalt eksklusiivseid pakkumisi ehk kui oled juba kutse omanik ja liitunud, siis saad soetada kõike vajaminevat ühest kohast aastaringselt! Lisaks rõivastele, sporditarvetele ja moeaksessuaaridele leiab poest ka kodusisustust, ilutooteid ja vajaminevat ka meie karvastele neljajalgsetele sõpradele!

Kui soovid olla osa BestSecret.com trenditeadlikust moekogukonnast ja tutvuda nende suurepäraste moepakkumistega, siis Buduaar kutsub Sind ühinema moegurmaanidega SIIT.

Meeleolukat šopingut!