LOO MULJE, ET OMAD veatut näonahka

LOO MULJE, ET OMAD veatut näonahka

Väga vähesed meist omavad täielikult veatut näonahka ning isegi need vähesed ei ole sajaprotsendiliselt kaitstud näiteks  vistrike või tumedate silmaaluste tekkest, mis vahel paratamatult üleöö ilmuvad. Seetõttu on oluline endale meelde tuletada mõned lihtsad elementaarsed nõuded, mis sellistel puhkudel alati abiks tulevad. Õige meigi abil on võimalik endale alati klaar jume luua. 

Väga vähesed meist omavad täielikult veatut näonahka ning isegi need vähesed ei ole sajaprotsendiliselt kaitstud näiteks vistrike või tumedate silmaaluste tekke eest, mis vahel paratamatult üleöö ilmuvad. Seetõttu on oluline endale meelde tuletada mõned lihtsad elementaarsed tõed, mis sellistel puhkudel alati abiks tulevad. Õige meigi abil on võimalik endale alati klaar jume luua. 

 

1. Kasuta SPF-faktoriga kreemi

Enne, kui alustad meigi tegemisega, kanna näole niisutavat kreemi, mis sisaldab SPF-faktorit.

2. Lisa alati väike kiht meigialuskreemi

Meigialuskreem loob nähtamatu kihi ning ei lase kortsudel, mis puuderkreemi lisamisel paratamatult rohkem esile kerkivad, nii ilmsiks tulla. Aluskreem loob ühtlasi ka nähtamatu kihi, mis aitab jumestuskreemil paremini, ühtlasemalt ning kauem peal püsida. 

3. Varja probleemsed kohad peitekreemiga

Lisa peitekreemi vaid kohtadele, mida soovida varjata. Kuigi üldlevinud soovitus on valida peitekreem pigem tooni võrra heledam kui enda nahk, siis ei pruugi see ilmtingimata alati paika pidada. Proovi hoopiski leida täpselt oma nahaga sama tumedusaste. 

4. Ära liialda jumestuskreemiga

Üks viga, mida kiputakse sagei tegema, on jumestuskreemiga liialdamine, mis võib jätta väga võltsi ning ebakorrapäratu tulemuse. Kui soovid luua igapäevast ning klaari jumet, kasuta jumestuskreemi pigem säästlikult, alustades herneterasuurusest kogusest ning võttes ette iga piirkonna järk-järgult. Põsed, lõug, otsaesine ja nii edasi. Ära kunagi lisa jumestuskreemi suunaga alt üles. 

5. Lisa alati ka põsepuna

Selleks et anda oma näole loomulik ja terve kuma, lisa alati oma palgeile ka õhuke kiht põsepuna. Liialdamine on keelatud, kuna see rikub naturaalse ja eheda mulje. 

Allikas: beautyandtips.com