LUBA LUKSUS OMA BUDUAARI:imetle Bon Bon Lingerie uut kollektsiooni

Kvaliteetne pesu on justkui visiitkaart iseendale, märk sellest, et hoolid endast ja tahad pakkuda oma kehale vaid parimat. Pesu juures mängivad rolli erinevad tegurid nagu materjal, bränd, disain ja hinnaklass, millest viimane võtab lühidalt kokku pesu üleüldise taseme.

Kvaliteetne pesu on justkui visiitkaart, mille ulatad iseendale, see on märk sellest, et hoolid endast ja tahad pakkuda oma kehale vaid parimat. Pesu juures mängivad rolli erinevad tegurid nagu materjal, bränd, disain ja hinnaklass, millest viimane võtab lühidalt kokku pesu üleüldise taseme.

On brände, mis on end aastate jooksul kindlalt naiste lemmikute hulka kinnitanud, Eestis võib üheks selliseks pidada Bon Bon Lingeriet, mille moodne disain ja isikupära joonduvad selgelt glamuuri ja luksuslikkuse ridadesse. 

„Kanna alati oma parimat pesu, kuna elu on liiga lühike, et jätta selle kandmine üksnes erilisteks puhkudeks,” kõlab tsitaat, milles peitub oma tõetera iga naise jaoks. Uuringud näitavad, et naistel, kes kannavad seksikat pesu, on suure tõenäosusega poole lojaalsemad partnerid kui naistel, kes seda ei tee. Ilu saab alguse aluspesust, seega vali hoolega ja lase luksus oma buduaari! 

BonBon on Eesti pesubränd,mille tooted on valmistatud 100% käsitööna Tallinas.

Kasutatud on  ainult parimaid Euroopa kangaid. 

Rohkem infot leiad SIIT.

Imetle galeriist Bon Bon Lingerie kaunist kollektsiooni.