LUKSUSMOEBRÄNDI ESCADA EKSKLUSIIVNE kollektsiooniesitlus Tallinnas

LUKSUSMOEBRÄNDI ESCADA EKSKLUSIIVNE kollektsiooniesitlus Tallinnas

Luksusmoebränd Escada korraldas neljapäeva õhtul Tallinnas Swissotelis uue kollektsiooni Resort 2017 ainsa ja eksklusiivse moeetenduse Skandinaavias ja Baltimaades.

Escada Resort 2017 on inspireeritud Inglise kunstniku David Hockney stiilist ja tema California basseinimaalide seeriast. Teosel “Kunstniku portree (bassein kahe figuuriga)” (Portrait of an artist (pool with two figures)), portreteerib Hockney harmoonilist ja puhaste värvidega paletti, mis iseloomustab tema aega Los Angelesis.

 Hockney’st inspireeritud roosad ja sinised toonid väljenduvad plisseervillal ning luksuslikul satiinil. Muster pärineb kunstniku teostest ning akvarellide lillemuster on uue hooaja avamise märgiks. Kontrastsetele nööpidele ja aksessuaaridele on iseloomulik valge värv, mis vihjab Hockney kiiksuga, merelisele ja sportlikule stiilile. Kunstnikele iseloomulikud kolmveerandvarrukad lisavad õhulistele pluusidele volüümi ja pehmed volangid viitavad uues Resort 2017 kollektsioonis Hockney taiesele “Suurem sulps”.

Rootsi kroonprintsessi Victoria, Heidi Klumi, Helen Mirreni ja paljude teiste kuulsuste lemmikute hulka kuuluva Escada etenduse viis läbi ettevõtte rahvusvahelise kommunikatsiooni, sündmuste ja kuulsuste riietamise eest vastutav Lisa Stuhler.

 Escada Resort 2017 kollektsiooni esitles 9 EMA Model Managementi modelli, kelle valis välja Saksamaa moemaja. Eestis saab Escada brändi tooteid osta Tallinnas aadressil Rävala 6 asuvast kauplusest Finest Fashions.