LUST JA LILLEPIDU e-poes Newmood.ee

LUST JA LILLEPIDU e-poes Newmood.ee

Ilmselt on paljud nõus, et tänapäeva elu liigub tohutus tempos ning valikud, mida me tegime veel viis aastat tagasi, on asendunud nendega, mis aitavad meil kõige selle kiirusega sammu pidada. Oma ideaalidest loobumata, sest tänasel päeval on võimalus nii gurmaanidel lihtsalt ja kiirelt valmivaid roogi nautida, ilma et tundide viisi kokkamisega tegelema peaks, ning tänu e-poodidele moekaupasid ostelda ja seda fashionista‘de kombe kohaselt oma kõrgetele standarditele truuks jäädes.

Nii mõnigi moeguru ehk ei arvanud, et tuleb aeg, mil ta loobub sellest teraapilisest tegevusest oma käe ja silmaga ilusaid rõivaid ja aksessuaare tunnetada, neid proovida, veetes kauplustes nii unistades ja otsuseid kaalutledes pikki tunde. Tuleb tunnistada, et on saabunud aeg, mil e-poest omale täiusliku outfit‘i valimine on isegi meeliköitvam kui paljudes erinevates poodides füüsiliselt kohal viibimine, sest uuemad e-poed on nii palju veebiarendusi teinud just selleks, et oleks maksimaalselt hea saada oma võimalikest ostudest enne tasuma hakkamist täiuslikku üldpilti. 

Uus e-pood NEWMOOD on üks neist ja seda poodi võiks hellitavalt ka nimetada good mood ehk hea tuju poeks. Sealne kaubavalik pärineb erinevate kaubamärkide uusimatest kollektsioonidest ja pole põhjust kahelda, et sulle meeldima hakanud ese on mõne eksperdi arvates eelmise hooaja mudel. Kui see muidugi korda üldse läheb, sest siiski – sinu stiil on just sinu maitseeelistus. Niisiis pakutakse uues moekaupade e-poes NEWMOOD vaid uute kollektsioonide riideid, jalatseid ja aksessuaare ja seda nii naistele kui meestele. 

Mis meile selle uuendusliku moekaupade poe juures eriliselt meeldib?

* Iga päev lisandub valikusse uusi pilkuköitvaid tooteid. 

* Vastavalt oma rahakoti sisule on võimalik valida niivõrd erineva hinnaskaalaga toodete vahel.

* Väga rikkalik kaubamärgi valik. 

* Teadmine, et Newmoodist tellitud kaup saabub kohale ilma saatekuludeta ja vajadusel saab selle tagastada samuti postitasu maksmata. 

* Modellide seljas olevad komplektid on loodud ostlejatele inspiratsiooniks hinnatud stilistide poolt.  

* Samuti on võimalik küsida nende veebilehel nõu moe- ja stiiliküsimustes. Leia kontaktid SIIT.

* Meeldib ka see, et sama toodet on väga piiratud arv koguses, mis annab hea teadmise, et tehtud ost on üsna unikaalne. 

MEIE TALVISED MOELEIUD:

http://www.newmood.ee/brands/60

Newmoodi aktiivne eestikeelne Fb leht pulbitseb moeuudistest ja eripakkumistest, mis parasjagu käimas on. Instagrami kontolt leiab ideid ja inspiratsiooni tänavamoest kuni glamuuripeoni. Kuna ihaldatud kaubad leiavad oma ostjad, siis tasub oma otsusega suhteliselt kiiresti tegutseda, sest muidu jääb üle vaid uue lemmiku lisandumist ootama jääda. 

Glamorous on kaubamärk, mille rõivad on glamuursed ja elegantsed ning absoluutselt seksikalt mõjuvad. Need on just viimase hooaja trendid ning seda mõistliku hinnaskaalaga. 

 

http://www.newmood.ee/brands/155?attributes=&brand=&page=1&sort=-recommendedArvame, et madala hinnaga trendiriideid pakkuv kaubamärk Jennyfer saab ilmselt noorte lemmikuks, sest seal valikus leidub rikkalikult sportlikele noortele sobivaid casual-, tomboy- ja hipsteristiilis trendirõivaid. Ja noored oleme me nii kaua, kui me end noorena tunneme. 

 

 

 

http://www.newmood.ee/brands/80Max & Co rõivad on loodud naiselikkuse esiletoomiseks. See kaubamärk on alati selgesti äratuntava stiilipuudutusega ning nende rõivastest õhkub luksuslikkust. Julgeme väita, et iga Max & Co hooaja kollekstioon loob moemaastikul kuumimaid moesuundi.

 

 

Tommy Hilfiger on enamikele tuntud ja ihaldatud nii oma disaini kui ka kvaliteedinäitajate poolest premium moebränd, mida on soodus just Newmood veebilehelt omale soetada. Talvisel perioodil jäid meile hingele meie talveoludesse ja kiiretesse päevadesse sobivad naiste poolsaapad. Klikka nimele ja leia ka meestejalatsite valikut ning ilusaid kotte erinevateks puhkudeks. 

Newmood e-poe lehel viibimine on hea tuju loomise teraapiaks ning sealt ostlemine on lausa lust ja lillepidu! 

 

Buduaari moetoimkond