Reklaam sulgub sekundi pärast

MAAILMAKUULUS PESUBRÄND YAMAMAY jõudis Eestisse

Naistel ei saa kaunist pesust kunagi küllalt! Väärtuslikuks muudab pesukomplekti see, kui maitsekas disain, mugavus ja kvaliteet käivad käsikäes. Kõikide stiilsest ja kvaliteetsest pesust lugupidavate naiste rõõmuks jõudis Eesti turule maailmakuulus pesubränd Yamamay.

Tänaseks on bränd edukalt tegutsenud juba 17 aastat ning tõusnud üheks Itaalia juhtivaks aluspesu ja rannariiete kaubamärgiks, mille tooteid müüakse ligi seitsmesajas kaupluses üle kogu maailma. Yamamay tooteid iseloomustab glamuur, seksikus, elegantsus ja kaunid värvid, kuid lisaks sellele on veel põhjuseid, miks sellest brändist võiks saada ka sinu uus lemmik.

Rõhutades naise loomulikku ja unikaalset ilu

Kaunis pesu on miski, mis peaks naises esile tooma temas peituva jumalanna ning rõhutama tema keha ilu. Mitte alati aga ei tunne naised end pesus enesekindlana, kuna perfektsest figuurist on piltlikult öeldes loodud valearusaam. Aeg, mil Victorias Secreti pesumodellid maailma valitsesid, on läbi saamas. Selleks, et leida endale pesu, mis oleks ühtaegu mugav ja seksikas ning istuks seljas perfektselt, ei ole vaja muuta ennast. Enam ei ole naine see, kes peab pesu stiilide ja suurustega sobima, vaid hoopis pesu peab sobituma naise tegeliku figuuriga. Kaks hooaega tagasi alustas Yamamay teekonda kollektsioonidega, mille keskmes on loomuliku ja enesekindla ilu kontseptsioon. Tänaseks on brändil valminud uus sügiskollektsioon The Perfect Fit, mida võib nimetada tõeliseks revolutsiooniks pesumaailmas. The Perfect Fit ehk täiuslik istuvus on avatud innovatsiooniprojekt, mis töötati välja Yamamay uurimis- ja arendusosakonna ning teadlaste koostöös, analüüsides paljude naiste antropomeetrilisi andmeid. Selle tulemusena loodi algoritme ja statistilist analüüsi kasutades tegelik tänapäeva naise kehakuju. Yamamay brändi on esindanud mitmed tuntud modellid, kuid selle sügistalvise hooaja reklaamnäoks on bränd aga valinud kurvika figuuriga näitleja ja modelli Kate Uptoni, kes ootab hetkel ka oma esimest last ning sobib seetõttu ideaalselt edastamaks sõnumit, et iga naine on loomulikult ja unikaalselt kaunis. 

Võlusõnad, mis loovad naiselikke loitse pesutrendides 

Ekstravagantsus

Katseta midagi uut ja astu välja oma tavapärasest rutiinist, olgu selleks siis tulipunane pesu või tavapärasest seksikam disain. 

Lillede vägi 

Lillemuster õitseb sel hooajal ka pesutrendides ning rõhutab sinu naiselikkust ja õrnemat poolt. Miks mitte soetada endale selleks sügiseks musta pesu asemel hoopis lilleline? 

Ajatu pits 

Pitsist pesu on võrdväärne väikese musta kleidiga, mis ei lähe iialgi moest ja mõjub alati vastupandamatult naiselikuna. 

Lihtsuses peitub võlu 

Minimalism on moes ning tagasihoidlikkus võib olla just voorus. Jäta kõrvale kõik need sitsid, satsid ja kirjud mustrid ning panusta lihtsale lõikele ja naturaalsetele toonidele. 

Yamamay esimene kauplus Eestis asub uues T1 keskuses.