MAGUS ÜLLATUS: Juicy Couture Viva la Juicy Sucré

Ikoonilise LA moekaubamärgi Juicy Couture uus parfüüm Viva La Juicy Sucré meelitab ikka ja alati antud hetkes elava lennuka Viva tüdruku ahvatluste maailma. Ülemeelik ja tõeliselt sulnis parfüüm inspireerib kogu maailma Viva tüdrukuid ülistama ja nautima elu magusamat poolt!

2008. aastal vallutas Viva La Juicy maailma tormijooksuga kui üleelusuurune parfüüm luksuse, glamuuri ja couture’i kehastuseks olevale tüdrukule. Kaubamärgi ülikülluslikku ja trendikat Los Angelese elustiili sümboliseerivast lõhnast sai hetkega Juicy Couture nüüdseks vägagi laiaulatusliku parfüümiportfelli klassika. Nüüd avaneb Viva tüdrukul võimalus hellitada endas peituvat maiasmokka parfüümiga Viva La Juicy Sucré — lõhnaga, mis on vaimustavalt veetlev ja dekadentlik nagu Pariisi kondiitriäri.

Parfüümiga Viva La Juicy Sucré teeb Viva tüdruk maailmale silma ega keela endale iial midagi meelepärast. Mahemagus ja ahvatlev parfüüm kannab ta otseteed sulniste hõrgutiste maailma ning võimaldab tal elada end tagasi hoidmata igas antud hetkes. Pole ju teada, mida toob homne päev ning seetõttu inspireerib teda #EatDessertFirst.

“Viva La Juicy Sucré on sõltuvuse uus tekstuur, esimene luksuslik suutäis dekadentlikku, kreemjat ja pehmet glasuuri.” — parfüümimeister Honorine Blanc.

Viva tüdruku ülemeelikust loomusest inspiratsiooni ammutav Viva La Juicy Sucré lisab juba klassikaks kujunenud Viva La Juicy’le sulni nüansi. Parfüümi nauditavalt hõrkude puuviljade ja magusate lillearoomide vastupandamatu sulam flirdib sooja vanilli ja sensuaalse sandlipuuga. Ülimalt isuäratav kombinatsioon muudab vastupanu võimatuks ning ahvatleb isegi kõige kindlameelsemaid ja distsiplineeritumaid tüdrukuid oma magusaisule järele andma. Viva La Juicy Sucré on nagu pealt glasuuritud, dekadentliku täidise ja hõrgu põhjaga kihiline keeks, mille komplitseeritud nootide kihistustest kasvab välja vanilli-puuvilja-gurmeeparfüüm.

Põhi
Vanilliekstrakti ja sandlipuu põhjanoodid kastavad parfüümi kreemja soojuse rüppe, mille tipus troonivaist purustatud kakaoubadest kumab vastu ahvatluse veelkordne puudutus.

Süda
Pariisi makroonina magusa parfüümi südames avanevale apelsiniõite ja valgeõielise jasmiini hõrgult võrratule, virsikunektariga piserdatud buketile annab täiuslikkuse mandlikreemi lõppakord.

Tipp
Parfüüm avaneb sädeleva mandariini ja mahlase punase sõstra värskelt puuviljaste nootidega, mis puhkavad Brasiilia gardeenia pehmel ja naiselikku alatooni rõhutaval padjal.

Muusa
Viva La Juicy Sucré muusaks on rahvusvaheline iluikoon ja supermodell Candice Swanepoel. Ta kehastab täiuslikult veetlevalt üleannetut tüdrukut, kes on alati peo hing ning naudib oma elu nagu kingitust. Candice suudab iga hetke seikluseks muuta ning tema sädelev energia ja sensuaalne ning elegantne olek annavadki kampaaniale õige hingamise. Candice’i leebe natuur ja modernne naiselikkus teevad temast Sucré tüdruku epitoomi ning julgustavad kõiki nautima elu ning juhinduma põhimõttest #EatDessertFirst.

Disain 
Viva La Juicy Sucré lisab klassikale matilt härmas ja kelmika nüansi, mida kroonib värske naiselikkus. Delikaatne ja habras disain sädeleb keeksist inspireeritud kuldsel põhjal, mida kaunistav kreemjas glasuurviimistlus muudab ikoonilise Viva La Juicy pudeli vastupandamatuks magusroaks. Ülemeelikult roosa polkatäppidega lehv ehib pudeli kaela nagu kummardus leebelt isuäratavale parfüümile flakooni sisemuses.

Magusalt lõhnavat sõbrapäeva!