MANNETUD STIILIAPSUD LONDONI moenädalalt

MANNETUD STIILIAPSUD LONDONI moenädalalt

Seda, et moenätalate raames koguneb kokku kõige kirevam ja stiilsem ent sageli ka julgelt maitsekuse piiridel kompav seltskond, oleme aastakümnete jooksul näinud sadu kordi.

Seda, et moenädalate raames koguneb kokku kõige kirevam ja stiilsem, ent sageli ka julgelt maitsekuse piiridel kompav seltskond, oleme aastakümnete jooksul näinud sadu kordi.

Hetkel tutvustatakse Londoni moenädalal kevad/suvi 2017 moesuundi ning taas võime veenduda, et seda uhket üritust külastavad inimesed üritavad kõigest väest, et mitte vähem pilku püüda kui lavalaudadel kõndivad modellid. Kas see neil alati ka kõige stiilsemalt välja kukub, selles me sada protsenti pead anda ei või.

See sulnis heegeldatud kleit ei sobi paraku just mitte kõige ideaalsemalt kokku musta jakiga. Üldmulje on massiivne ning mitteharmooniline. 

Sokid kingade all on küll trend, mis jätkab oma teed aina tõusvas suunas, kuid kas lahtise kinga all on ikka kõige õigem idee sokki kanda? Ilmselt mitte. 

Kuigi terava ninaga kingad on taas moodi tulnud, on väga kerge nende valikul eksida. Selleks et mitte mõjuda kui keskaja narr, peaks enne kinga soetamist kaaluma läbi kõik disaininüansid ning mõtlema, kas lisaelemendid, nagu näiteks ringid või potisinine värvitoon, on ikka ka tegelikult stiilsed? Antud juhul paraku mitte. 

Vintage-stiilis kingad teenivad alati plusspunkte ning annavad aimu kandja heast stiilitajust. Kas aga villasest materjalist alt laieneva püksiga neid kanda on just kõige stiilsem variant, selles jääme vastuse võlgu. 

Liiga palju roosat ei ole kunagi hea idee!