MEHED JA MEIK – kui hästi see kooslus töötab?

MEHED JA MEIK – kui hästi see kooslus töötab?

Meikimine ei ole mitte  üksnes naiste mängumaa ja võimalus, et end ilusamana tunda. Juba vanas Egiptuses kasutasid ka mehed silmameiki.

Meikimine ei ole üksnes naiste mängumaa ja võimalus, et end ilusamana tunda. Juba Vana-Egiptuses kasutasid ka mehed silmameiki.

Aastakümneid tagasi, mil püünele ilmusid erinevad glam-rock ja heavy-metal bändid, hakkasid aina rohkem tähelepanu haarama tugeva meigikihi alt välja piiluvad mehed. Paljude eeskujuks osutusid eeldatavasti Elvis Presley ja David Bowie, kes oma meigilembust ka uhkelt tunnistasid. Lisaks rokkstaaridele armastavad end meikida aga teisedki mehed, näitlejatest pangatöötajate ja ärimeesteni välja. Seega ei ole juttu mitte üksnes lavameigist, vaid meikimisest kui väikestviisi edevast ilurutiinist, mida aeg-ajalt harrastada. Olgu selleks siis peitekreem, mille abil oma tumedaid silmaaluseid varjata, põsepuna, et jume erksamaks muuta, või must silmalainer, millega silmade ilmekust paremini esile tuua. Tuleb välja, et meeste meigikott ei pruugi keskmise naise omale sugugi mitte palju alla jääda.

 Kuidas meeldib sulle, kui mees end meigib?