MEIGIIDEED: MILLIST MEIKI kanda jõulupeol?

MEIGIIDEED: MILLIST MEIKI kanda jõulupeol?

Detsember on kuu, mil võid end üle küllata kõige glamuursema meigiga. Millsied on selle aasta number üks  ilutrendid otse maailma moelavadelt? 

Detsember on kuu, mil võid end üle kullata kõige glamuursema meigiga. Millised on selle aasta number üks ilutrendid otse maailma moelavadelt? 

 

Kullapalavik 

Kuldne sära miksituna pronksjate varjunditega nii huulil, silmis kui põskedel on see, mis algaval pidudehooajal meie meeli köidab. Särav silmalainer, päikesepuuder või huulepulk – neisse kõigisse on valatud killuke kulda. 

Läike lummuses

Iga teise moelooja talvekollektsiooni esitlusel püüdsid pilku modellide mahlased huuled, millel läike kasutamisega kokku ei hoitud. Pastelseid toone nagu roosa ja nude kanna koos õrna põsepunaga, silmade puhul võid sel juhul eelistada minimalistlikku joont, otsustades üksnes ripsmetuši kasuks. 

Hurmavad õhtud 

Hetke üks suurimaid silmameigitrende on range lainerijoon – klassikalisest kassisilmast kuni modernse geomeetriani. Eesootava pidudehooaja panevad särama just needsamad lainerijooned, mida oleme näinud viimase aja mõjukamatel moenädalatel New Yorgis, Milanos, Londonis või Tokyos. Vastavalt riietuse ja huulepulgatooni kooslusele lood endale muinasjutulisima peomeigi, mis iial eksisteerinud. Märksõnadeks on konkreetsus ja sära. 

Pokaal punast veini 

Mitte ükski teine aeg aastas ei soosi punast veini niivõrd kui talv. Meigimaailmas kehtib sama reegel tumepunase värvi osas, mida võime leida pea kõikjalt alustades huulpulkadest ja lõpetades küünelakkide ning isegi silmalaineritega. 

 

Rohkem infot ilutrendide kohta loe ajakirjast Buduaar november-detsember.