Ilu ja mood

toob teieni Zalando

MEIGIKUNSTNIK AVE ANTSON soovitab ilutooteid

buduaar

aveantson.com

Meigitootete populaarsest kaubamajast Meigiweb.ee leiab rohkelt kosmeetikat, aga kuidas leida üles need parimad tooted?

Meigikunstnik Ave Antson testis erinevaid Meigiwebis müüdavaid tooteid Moira Cosmetics, Paese ning Beauty Creations valikust. “Pärast paarikuulist testimist olen leidnud nende valikust mitu lemmikut ning enim meeldivad mulle tooted Paese valikust just toodete püsivuse ja tekstuuride poolest,” räägib Ave Buduaarile ja toob välja viis suurimat lemmikut ja põhjendused.

1)  LEMMIKUTE LEMMIK! Paese Liquid Highlighter Wonder Glow.
Olen väga vedelate highlighterite fänn ning Paese oma üllatas meeldivalt. Toote konsistens ei ole liiga vedel ning seda saab mitmekülgselt kasutada – Näol ja kehal särava kuma andmiseks ning samuti loomingulistes töödes kokkusegatuna pulbrite jms-ga. Väga rahul selle tootega ning kindlasti minu peamine lemmik kogu testitud valikust.

2) Beauty Creations Ultra Dazzle Lip Gloss
Parajalt tihke konsistentsiga, ei voola huultelt ning püsib kenasti. Midagi mida lisaksin endal kosmeetikakotti. Samuti on toode hea pigmendiga, et kasutada üksi või lisada volüümi andmiseks huulepulgale/huulepliiatsile lisaks.

3) Paese Rice Loose Powder
Toonivaba riisipuuder põhja kinnitamiseks ning matistamiseks. Toode on siis loodud just ka rasusele ning kombineeritud nahale ning hoiab tulemuse mati terve päeva/õhtu jooksul. Meeldis väga, et puuder on peeneks jahvatatud, ei jää nahal karune ning kinnitab kenasti jumestuspõhja + sobib ka õrnale silmaaluse-alale peitepulga kinnitamiseks. Suur pluss on ka see, et puuder tuleb kaasa väikse puudripadjaga, mis on isiklikult minu lemmik vahend jumestuse kinnitamiseks.

4) Paese Nanorevit Glow Duo
Ideaalne toode kosmeetikakotti – 2-in-1 –Kaunis roosa-korallikas toonis peene kumaga põsepuna ning shampanja-kuldses toonis highlighter. Jällegi väga meeldis tekstuur ning püsivus. Toonid on samuti piisavalt universaalsed, et mitme naise jumestuskotti sobida.

5) Paese High Gloss Liquid Lipstick
Väga põnev toode! Püsivus kui vedelal huulepulgal ning tulemus jääb kaunilt läikiv. Mina näen selles ideaalset toodet ja lahendust pruutidele, kes ei soovi püsiva mati huulepulga kuivust kuid siiski toodet, mis oleks püsivam kui huuleläige/huulepulk. Suurim üllataja katsetatud toodetes kindlasti!

Ilu ja mood

toob teieni Zalando