Meiginipid: BLONDIDELE!

7 kommentaari
Meiginipid: BLONDIDELE!

Blond ei ole lihtsalt juuksevärv – see on iseloom, olek, see on statement. Blonde on loomulikust nö kartulikoorevärvist kuni võltsi, kuid konkreetse plaatinablondini. Millised on professionaalide meigireeglid blondidele? Pidage meeles, et reeglid on lõbusaks ja maitsekaks rikkumiseks, kuigi professionaalsete meigikunstnike soovitusi tasub siiski kuulda võtta!

Blond ei ole lihtsalt juuksevärv – see on iseloom, olek, see on statement. Blonde on loomulikust nö kartulikoorevärvist kuni võltsi, kuid konkreetse plaatinablondini. Millised on professionaalide meigireeglid blondidele? Pidage meeles, et reeglid on lõbusaks ja maitsekaks rikkumiseks, kuigi professionaalsete meigikunstnike soovitusi tasub siiski kuulda võtta!

1. Perfektne meigipõhi

Blondide juuste puhul tulevad naha ebatasasused eriti välja, kui nahk on väga hele. Seega on üldiselt blondidel soovitatav kasutada keskmise – või tugeva katvusega jumestuskreeme. Kui sinu nahk on korras ja ühtlane, ei ole absoluutselt vaja jumestuskreemi kanda – piisab kergest bb-kreemist ja õrnast puudrikihist. Kuid ära unusta nägu kontuurida – on tüüpiline viga kasutada vaid jumestuse põhja ja jätta nägu nö tühjaks lõuendiks. 

 

2. Silmameik

Blondide puhul on üldiselt sobiv reegel – mida vähem, seda parem. Seda muidugi juhul, kui jutt on tavalisest päevameigist. Kasuta naturaalseid beeže ja pruune ning pea meeles, et hajutamine on blondi pea puhul üliolulisel kohal. Milliseid toone soovitatakse sulle vastavuses juuksetooniga?

– Plaatina: soojad pruunid toonid, roosakad toonid

– Šampanjavärvi: kanna kulmu all highlighterit samas toonis juustega, hoidu hõbedastest ja hallidest toonidest kulmuluul. Hästi sobivad lillakad ja halli-pruuni segused lauvärvid 

– Naturaalne e. kartulikoor: eriti hästi sobivad tumedamad sinised, lillad ja müstilised rohekad toonid. Päevameigis eelista naturaalseid pruune – halle toone

 

3. Huulemeik

Blondidele sobib ideaalselt roosa huulevärv! Vali vaid oma lemmiktoon ja kasuta seda ennast tagasi hoidmata. Tumedamale, loomulikumale blondile sobivad absoluutselt kõik huulevärvid. Plaatinablond peaks oranžide toonidega ettevaatlik olema.

 

 

Buduaar

Sarnased artiklid