MEIGITEHNIKA, MIS AITAB SUL OLLA muretult kaunis iga päev

Naisele, kes soovib iga päev, ilma väärtuslikku aega meikimisele kulutamata, ilus välja näha, pakub mikropigmentatsioon ehk püsimeik parimat lahendust. 

Naisele, kes soovib iga päev, ilma väärtuslikku aega meikimisele kulutamata, ilus välja näha, pakub mikropigmentatsioon ehk püsimeik parimat lahendust. 

Püsimeik sobib inimestele, kellel on meigitoodete vastu allergia või probleemne näonahk, millel ei püsi kosmeetika peal, ning ka neile, kes ise igapäevaselt meikimisega hakkama ei saa või on lihtsalt kiire elutempoga inimesed. Püsimeigiga saab korrigeerida silmade, huulte ja kulmude kuju. Tulemus püsib erksana näonahal olenevalt nahatüübist üks kuni kolm aastat ning hajub täielikult maha.

Kogemustega tehnik 

Katrin on iluvaldkonnas tegutsenud üle kaheksa aasta, omades rahvusvahelist meigikunstniku ja püsimeigitehniku diplomit. Ta läbis püsimeigikoolituse Saksamaa õppekava alusel Helsingi tuntud ilukoolis ning lisaks on ta omandanud teisigi rahvusvahelisi diplomeid Hollandis, Lätis ja Eestis. Katrin peab püsimeigi tegemise juures kõige olulisemaks eelnevat konsultatsiooni, mille käigus arutatakse iga kliendiga läbi individuaalselt tehtav püsimeik ning alles seejärel teostatakse protseduur ise. „Oluline on ka pigmendi valik ja see, et esmalt joonistatakse uus kuju pliiatsiga nahale, mis tuleb hõlpsasti veega pestes maha,” täpsustab Katrin.  

Püsimeigiga on võimalik oma loomulikku ilu veelgi rohkem rõhutada. 

Protseduur ei tekita kliendile ebameeldivusi ega mingit valutunnet, kuna töös kasutatakse spetsiaalset tuimestavat geeli. 

Tulemuseks on veatu väljanägemine ning edaspidi hulgaliselt kokkuhoitud aega.

Kellele täpsemalt? 

Kulmude püsimeiki soovitatakse neile, kes soovivad oma loomuliku kulmu kuju veidi rõhutada või kui kulmude kuju on aastatega muutunud ebakorrapäraseks või see üldse puudub. Ideaalse kujuga ilusad ja lopsakad huuled on alati olnud iga naise unistuseks. Püsimeigi abil on võimalik see unistus reaalsuseks muuta. Kui soovitakse oma silmadele anda värskemat väljanägemist, siis võiks otsustada lainerijoone kasuks silmadel. Igaüks, kes proovib püsimeiki esmakordselt, peaks teadma, et esialgne tulemus võib veidi erineda lõpptulemusest, kuid peale naha taastumist ja püsimeigi järelhoolduse teostamist kahe kuu jooksul on tulemus just see, mida sooviti.  

Rohkem infot leiad kodulehelt www.pysimeik.ee

Facebook: Katrini Püsimeik

Nõmme Ilukeskuses