MELIOR CLINICS TEEB TALLINNA iluturulistele 3-le protseduurile vingeid soodustusi!

Meile kõigile on välimus oluline, olgu siis tegemist naiste või meestega. Siin ei mängi niivõrd rolli klassikaline iluideaal, vaid see, kas inimene hoolitseb selle eest, kui enesekindlana ja hästi ta ennast oma kehas tunneb. Hoolitsetud välimus näitab tihti ka sotsiaalset staatust ning soodustab inimestevahelist suhtlust.  

Buduaari LIVE turul jagab ilunippe ja superpakkumisi ilukliinik Melior Clinics, mis asub Stockmanni 5. korrusel Tallinnas. 

Liisi Voksepp, Melior Clinics: Tutvustame Elos Plus laserprotseduure, Proshock Ice aparaadi protseduure, mis aitavad saada rannavormi ning räägime lähemalt täitesüstidest. 

Soodustused Buduaari turul:

– Elos Plus Sublime nahapinguldusele 

– Juvederm Ultra Smile 0,55 ml täitesüst huultele  

– Proshock Ice 4 x pakett keha vormimiseks 

Elos Plus Sublime nahapinguldus

 

Elos Plus Sublime ehk nahapinguldustehnoloogia, mis võimaldab teostada maailmas unikaalset mittekirurgilist protseduuri naha pinguldamiseks ja kortsude tasandamiseks. Kollageeni ja elastiini vähenemine nahaaluses koes toob kaasa naha struktuuri muutused – kortsude tekkimise, naha lõtvumise ja elastsuse kadumise. Elos Plus Sublime stimuleerib pikaajaliselt kollageeni sünteesi ja pinguldab olemasolevaid kollageenikiude, andes kohese toonuse. Nahakoed pingulduvad järk-järgult akumuleerunud soojuse toimel ning peenemad ja sügavamad kortsud tasanduvad ja pehmenevad.

Milliseid probleeme lahendab?

  • Vananev nahk
  • Näokudede ptoos
  • Näokontuuride muutus
  • Silmalaugude naha üleliigsus
  • Kortsud silmade ümber

Huulte täitesüstid – huultele volüümi lisamiseks ja kontuuri andmiseks

Huulte täitesüstid sobivad igas vanuses naistele, kes sooviks omale lopsakamaid huuli või kes sooviks oma huulte kontuuri parandada. Peamiseks põhjuseks, miks huulte kontuuri või volüümi suurendada, on huulte kadumine naeratades või huulte kitsenemine vananemise tõttu. Huulte suurendamine aitab mõningal juhul tasakaalustada ka näo üldist harmooniat. Hüaluroonhappe niisutava omaduse tõttu ei muutu huuled vanaks ja kortsuliseks ka pärast täiteaine järkjärgulist kadumist. Huuled pigem taastavad oma originaalkuju. Süstitud hüaluroonhappegeel aktiveerib kollageeni tootmist, seega võivad huuled jääda ka loomulikult natukene täidlasemaks.

ProShock Ice TM

Eestis esimene ja maailmas ainuke meditsiiniseade, mis ühendab endas kaht, üksteise mõju võimendavat protseduuri: krüolipolüüsi ja lööklaineteraapiat. Proshock ICE TM vabastab ohutult ja valutult mistahes staadiumis tselluliidist.

Proshock ICE on ohutu, tõhus ja hästi talutav mitteinvasiivne modelleeriv protseduur kehale. Itaalia teadlased tõestasid, et see meetod sobib ideaalselt rasvaimu alternatiiviks patsientidele, kel on vaja eemaldada vaid väike või keskmine kogus rasvkudet või tselluliiti, või neile, kellele kirurgiline sekkumine ei sobi.

Protseduuri eelised:

  • Protseduur on kogu kestuse jooksul täiesti valutu.
  • Ohutu – jahutatakse vaid rasvarakke, ümbritsevaid kudesid ei kahjustata.
  • Suurepärased tulemused – positiivset efekti on silmaga näha juba pärast esimest protseduuri.