Mesimagus näohooldus tagab kauni jume

Mesimagus näohooldus tagab kauni jume

Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele ja antioksüdantidele  on mesi  meie naha jaoks uskumatult tõhus vahend. Lisaks sellele, et ta aitab säilitada ning taastada kauni jume pidavat meega näo puhastamine ja meemaskide tegemine  ka vananemist pidurdama, taandama nahapõletikku ja ravima aknet. Mett on ilurituaalides kasutatud juba sajandeid, mingi võlujõud temas peitub. 

Tänu oma antibakteriaalsetele omadustele ja antioksüdantidele  on mesi  meie naha jaoks uskumatult tõhus vahend. Lisaks sellele, et see aitab säilitada ning taastada kauni jume pidavat meega näo puhastamine ja meemaskide tegemine  ka vananemist pidurdama, taandama nahapõletikku ja ravima aknet. Mett on ilurituaalides kasutatud juba sajandeid, mingi võlujõud temas peitub. 

 

 

Kuna meesordid varieeruvad väga laialdaselt,  apelsiniõiest kuni salveini, siis on oluline, et oleksid teadlik, millist sorti kasutad oma näol. Valituks peaks osutuma kindlasti looduslik ja filtreerimata mesi, milles on säilinud kõik toitained. 

Kuidas valmistada suvist meemaski? 

Võimalusi ja erinevaid lisakomponente meemaski valmistamiseks on lugematul hulgal. Seetõttu toome teieni just käesolevasse suvisesse hooaega sobiva retsepti, milleks on meemask sidruniga. Lõika sidrun pooleks ja pigista pool sellest kaussi, lisa teelusikatäis orgaanilist mett ja sega komponendid omavahel. Enne maski näole kandmist seisa paar minutit keedetud veega kausi kohal, sel viisil avab aur näopoorid ja see lisab tõhusust lõpptulemusele. Seejärel kanna mask ühtlaselt näole, väldi silmade piirkonda. Lase mõjuda 15-30 minutit (vastavalt oma naha tundlikkuse astmele). Pese mask näolt sooja veega ning lõpetuseks loputa põgusalt külma veega, sel viisil sulguvad poorid.  

Kuidas kasutada mett näopuhastusvahendina? 

Piltlikult toimub meega näo puhastamine samal põhimõttel kui tavalise näopuhastusvahendiga. Esmalt pese nägu veega, seejärel võta tilk mett ning masseeri see ühtlaselt näole. Järgmiseks loputa oma nägu veega puhtaks, mesi tuleb pestes väga kergesti maha ilma, et kuidagi kleepuva tunde jätaks. Kui kordad protseduuri järjepidevalt võid juba paari nädala vältel tulemust märgata. Külluslik, pehme ja kaunis näonahk on garanteeritud.  

 

 

Kasutatud allikas: stylecaster.com