MIDA PEAB MERLE RANDMA hea väljanägemise aluseks?

MIDA PEAB MERLE RANDMA hea väljanägemise aluseks?

Merle leiab, et hea väljanägemise aluseks on ennekõike stiil. „Selleks, et stiilne välja näha, ei ole vaja suurt rahakotti ega tuntud kaubamärkide kandmist,” tõdeb Merle, kelle stiili iseloomustab „Vähem on rohkem!” põhimõte.

Värvidest eelistab ta musta-valget, navy-sinist ja halli. Kuigi Merle usub, et stiil määrab ära väljanägemise, tõdeb ta, et suurt rolli mängivad siiski ka inimese geenid. Suurepärase figuuriga Merle ei ole iialgi ühtegi dieeti pidanud, vastupidi, ta sööb palju magusat juba lapsepõlvest saati. „Nii et minu järgi ei saa joonduda,” kõneleb naine. „Tervisliku toitumise aluseid ma muidugi tean, aga truud järgijat ei ole minust saanud.”

Hoolitsetud väljanägemist on Merle sõnul lihtne saavutada: „Seep ja vesi on ju igas kodus olemas.” Näo puhastamine on Merle jaoks igaõhtune rituaal: „Seejärel niisutav kreem näole ja ongi õhtune ilurituaal tehtud. Kuna loodus on mulle kinkinud kuiva näonaha, kasutan ainult niisutavaid kreeme. Gatineau sari sobib hästi.” Lõhnadest olen truu Lancôme’i Poême’ile.

Merle Tallinn Dollsi kleidis, pildi autor Kersti Niglas.