MIDA SINU MANIKÜÜR sinu kohta paljastab?

MIDA SINU MANIKÜÜR sinu kohta paljastab?

Kaunis ja hoolitsetud maniküür on kui visiitkaart, mis näitab sinu suhtumist oma välimusse. Olgu tegu tagasihoidliku või silmatorkava maniküüriga – kõige olulisem on see, et küüned oleksid ilusad ja hooldatud. See, millist maniküüri sa eelistad, ütleb nii mõndagi ka sinu iseloomu kohta, vahendab sheknows. 

Kaunis ja hoolitsetud maniküür on kui visiitkaart, mis näitab sinu suhtumist oma välimusse. Olgu tegu tagasihoidliku või silmatorkava maniküüriga – kõige olulisem on see, et küüned oleksid ilusad ja hooldatud. See, millist maniküüri sa eelistad, ütleb nii mõndagi ka sinu iseloomu kohta, vahendab sheknows

Vaata järele, mida sinu maniküür sinu kohta ütleb:

1. Punase küüned
Punane maniküür on ajatu klassika ning see näitab, et sa armastad elegantset ja naiselikku stiili ning pead lugu glamuurist. Kiirmoele eelistad sa pigem kvaliteeti ning rõivaid valid selle järgi, milles sa end hästi tunned.

2. Tumedad toonid
Tumedates toonides maniküür peegeldab enesekindlust ja tugevust. Sa oled otsekohene ja julge ning armastad väljakutseid. Rutiin sulle ei sobi. 

3. Neoonvärvid
Neoon torkab silma ja kui ka sinu maniküür on neoontoonides, siis see näitab, et sa armastad tähelepanu ja meelelahutust. Sa oled seltsiv ja lõbus ning sulle meeldib tähelepanu keskmes olla. 

4. Valge maniküür
Valge maniküür mõjub värskendavalt ja nooruslikult. Sa armastad valgust, puhtust ja sinu riietus peab alati sinu enesetundele vastama. Sind huvitab mood ja sa oled alati kursis viimaste moetrendidega, ent ise nendega sageli kaasa ei lähe. Sul on oma stiil, millele alati truuks jääd.

5. Sinised küüned
Sinistes toonides maniküür peegeldab loomingulisust ja edumeelsust. Sa armastad eksperimenteerida uute asjadega ning halli massi sulandumise asemel eelistad silmatorkavat stiili, mis tänaval kaugelt välja paistab. 

6. Naturaalne maniküür
Naturaalset maniküüri eelistavad eelkõige naised, kellel on kiire elutempo ning palju kohustusi, ent teisalt on sinu jaoks oluline ka see, et sinu välimus oleks laitmatu. Tagasihoidlik maniküür sobib kõigega ja see näitab enesekindlust. 

7. Pastelsed toonid
Pastelsed toonid peegeldavad positiivset ellusuhtumist ja hingelt oled sa suure tõenäosusega tõeline romantik, kes armastab loodust ja vaikust. Tõeline looduslaps!

8. Roosa maniküür
Roosa on flirtiv värv ja see näitab, et sa oled rõõmsameelne, lihtne ja naiselik. Sa soovid endast alati õrna ja naiselikku muljet jätta ning roosa maniküür peegeldabki just seda.