MIKS PEAKSID VALIMA JUST tresspikendused oma juustele?

MIKS PEAKSID VALIMA JUST tresspikendused oma juustele?

Kohevad ja pikad juuksed on naise uhkus. Tihti aga ei jõua me ära oodata, kuni juuksed pikemaks kasvavad. Teada-tuntud tõsiasi on ka see, et põhjamaa naise juuksed ei pruugigi päris nii pikaks ja tihedaks kasvada, kui hing ihaldab. Siin tulevad appi juuksepikendused, millega väga paljud Eesti ja välismaa kuulsused oma välimust nii loomulikult ehivad, et keegi ei oska juuksepikendusi isegi kahtlustada.

Abigail on üks pealinna staažikamaid ilusalonge, kus juuksepikendusi paigaldatakse ning salongis on võimalik juukseid pikendada mitmel erineval viisil. Buduaar käis Abigaili salongis, et uurida tunnustatud juuksurilt ja juuksepikenduste koolitajalt Kati Leinśtrepilt, mida kujutab endast väidetavalt kõige juuksesõbralikum tresspikendus. 

Tänapäeval on juuste pikendamiseks väga erinevaid võimalusi. Juba paarkümmend aastat kasutatakse oma juuste pikendamiseks kõige rohkem keratiinpikendusi, mis seisneb juuksesalkude sulatamine oma juuksesalkude külge. Keratiinpikendused näevad kaunid välja ja ei vaja kuigi sagedast hooldust, kuid ei pruugi sobida naistele, kellel on õhukesed juuksed ja peenike juuksekarv. Viimasel ajal koguvad aina enam populaarsust hoopis tresspikendused. Tresspikenduste kõige olulisem eelis teiste juuste pikendamise meetoditega võrreldes on just see, et need ei kahjusta ühelgi viisil oma juukseid. Tresspikendused ei jäta juukseid salku nagu spagetid vaid juuksed näevad välja loomulikud. Juuksepikendused paigaldatakse ribadena, õmmeldes need oma juuste külge ning kui keratiinpikenduste puhul võib vilunum silm märgata juuksejuure lähedal keratiinisõlmekesi, mis väikeste salkudena juuste küljes ripuvad, siis tresspikenduse puhul ei jää juuste vahelt ühenduskohad silma. „Et juuksepikendused kaunilt ja loomulikult jääks, peaksid oma juuksed olema vähemalt 10 cm pikkused,” räägib Buduaarile Kati Leinśtrep ja lisab, et õiget värvi juuste leidmise pärast muretsema ei pea, sest kui tõesti laias valikus puuduvad kliendile sobivat värvi juuksed, siis on võimalik neid õigesse tooni värvida. Üks suur eelis tresspikenduste puhul on ka see, et samu pikendusi võib korduvalt tagasi panna ning erinevalt keratiinpikendustest ei ole vaja iga korraga neid lühemaks lõigata. Seevastu tuleks keratiinpikendustega hoolduses käia keskmiselt iga kolme kuu tagant, kuid tresspikendused vajavad hoolt poole lühema aja tagant, seega umbes viie-kuue nädala järel. Tresspikenduste panemine võtab aega umbes poolteist tundi.

Laulja ja stilist Helina Risti, kes on silma jäänud oma laitmatult stiilse ja vaheldusrikka välimuse poolest, lasi Abigaili ilusalongis tresspikendused panna just seetõttu, et ta ei soovi oma juukseid kahjustada. „Ma olen nii kärsitu loomuga ja lõikan pidevalt juukseid lühemaks ning ei suuda ära oodata, millal need pikemaks kasvavad. Seetõttu on tresspikendused väga äge võimalus,” räägib Helina.

Tresspikendusi saab paigaldada Tallinna südalinnas asuvas salongis Abigail. Võta ühendust ja uuri täpsemalt telefoni 6998007.