MILLEST ON INSPIREERITUD Marian Eespäeva uus tuus kollektsioon?

MILLEST ON INSPIREERITUD Marian Eespäeva uus tuus kollektsioon?

Marian Eespäev on noor, pilkupüüdva käekirjaga moedisainer, kes ei usu moetrendidesse. Tema usub eneseväljendusse ja stiili. Ta loodab, et inspireerib naisi end üles lööma nii teiste, kuid eelkõige ikkagi iseenda jaoks. Mariani riideid kandes saad sa oma peegeldust märgates iseendale naeratada ning tõdeda – DAMN, ma olen COOL!

Marian Eespäev on noor, pilkupüüdva käekirjaga moedisainer, kes ei usu moetrendidesse. Tema usub eneseväljendusse ja stiili. Ta loodab, et inspireerib naisi end üles lööma nii teiste, kuid eelkõige ikkagi iseenda jaoks. Mariani riideid kandes saad sa oma peegeldust märgates iseendale naeratada ning tõdeda: “DAMN, ma olen COOL“!

Muusikast, värvidest ning Ibiza elustiilist inspireeritud Marian Eespäeva rõivaid kandes tunned ennast lihtsalt f**king imeliselt. “Erinevad trikood ning kaheosalised komplektid on just need, millega tantsida basseinipeol, liikuda edasi boheemlaslikule, kuid sundimatult elegantsele galeriiavamisele ning lõpetada päev planeerimatult maailma parima muusikaga after party’l. Või siis kokteilikas sõbrannadega – BOOM, just seda bängivat two piece’i ma kannangi.”