MILLINE HUULEPULGATOON sobib sinule?

Oled sa tänaseks jõudnud järeldusele, milline huulepulgatoon sobib sinule kõige paremini? Sobiv huulepulgatoon paneb näo särama ja päid pöörama, annab enesekindlust ning on terve välimuse juures justkui kirss tordil. Selle suve populaarsemad huuletrendid ja -nipid on nüüd sinu ees!

1. Ohtlikult elegantne

Lühike must kleit, üles sätitud juuksed, võrgutavalt tumepunased huuled. Klassikaline stiil, mis alati töötab ja millega kunagi alt ei lähe.

2. Romantiline nude mati efektiga

Hele nahaga sobiv toon on alati kindel valik. Huulevärvi peab harvem värskendama ning suuremat rõhku saab panna silmameigile. Matt nude lisab huultele erilisust ja viimistletust.

3. Trendikas ombre-stiil huultel

Ombre-stiil murrab juustest aina enam ka näole. Keskelt heledamad, äärest kirkamad huuled mõjuvad värskelt ja suviselt! Täiusliku efekti saavutamiseks võid huulte keskel segada huulevärvi väikese koguse jumestuskreemiga ning äärtel kasutada sobivas toonis huulelainerit.

4. Vallatu maiasmokk

Šokolaadise varjundiga tume matt huuleläige sobib hästi, et muuta päevameik lihtsa liigutusega õhtumeigiks. Matt tume toon võidab pilke ning sobib nii piduliku kleidi kui mugavate teksade juurde.

5. Suviselt läikiv aprikoos

Kergelt oranžika alatooniga huuleläige sobib hästi päevitunud naha ja vallatu suvekleidiga. Kui soovid tugevamat pigmenti, eelista vedelaid huuleläikeid, mis püsivad huultel paremini ning lisaks läikele annavad huultele ka paraja koguse värvi!

6. Iseteadlik moegurmaan

Enesekindlad naised eelistavad sel suvel teiste seast kindlalt välja paista ja otsivad toone, mida palju liikvel ei ole. Üheks selliseks on erkpunane matt huuleläige. Kombineeritult tulipunase küünelakiga on tulemus võrratu ja kadestamisväärt!

Testi end SIIN ja saa teada, milline on sulle sobiv huulepulgatoon! Kõigi vastanute vahel läheb loosi viieosaline essence huuletoodete komplekt! Komplekti kuulub tume kirsitooni velvet matt huulepulk, essence õrnroosa vedel huulepulk, tume matt huuleläige toonis Hot Brownie, läikiv tütarlapselikult roosa huuleläige toonis Popping Pink ja kauapüsiv huulelainer toonis Cute Pink!