MILLINE KÜÜNELAKIVÄRV toetab sinu tähtkuju?

MILLINE KÜÜNELAKIVÄRV toetab sinu tähtkuju?

Küünelakkide valikul oleme harjunud lähtuma moetrendidest ja oma maitsest. Tegelikult on olemas värvid, mis rõhutavad sinu individuaalsust ja avavad sinu iseloomu salajooni. Need on värvid, mis annavad jõudu sinu horoskoobi tähemärgile.

 

Astroloogid on jõudnud huvitavale järeldusele, et see värvipalett, mida me igapäevaselt ja meikimisel kasutame, on väga tähtis naise hingeseisundi peegeldamisel. Õigesti valitud küünelakivärv võib sinu ellu juurde tuua erksaid värve ja head tuju. Samuti näitab see sind ümbritsevatele inimestele sinu iseloomu tugevaid külgi ja rõhutab karismat ning individuaalsust. 

Milline on siis sinu tähtkuju järgi õige värv?

Jäär – vaarikapunane
Jäärad on julged ja temperamentsed, erksad ning rõõmsad. Seetõttu on täiesti loogiline, et nende ideaalne värv on kirgas vaarikapunane. See värv näitab kõige rohkem Jäärade armastust avantürismi vastu.

Sõnn – värske rohu roheline
Erksad, mahlakad ja elurõõmsad toonid on Sõnni eluenergia allikaks. Rohuroheline aitab iseloomustada Sõnnide siirast ja kõikehõlmavat toetust ja abi lähedaste vastu. 

Kaksikud – opaalivärv, vikerkaare sillerdus
Tähtkuju, mis ei näe oma elu ilma eksperimentideta. Kaksikud muutuvad ja muudavad, neil on võimalus anda endast kogu maailmale teada. Küünelakk, mis räägib selle tähtkuju muutlikkusest, on justkui opaal – sillerdav ja muutlik värv olenevalt valgusest.

Vähk – punane
Armurohke tähtkuju. Naine, kes on sündinud Vähi tähtkujus, elab armastuse nimel. Ta on truu naine ja kodukaitsja, õrn ja kirglik, iseseisev, aga siiski alistuv. Küünelakivärv peab olema nagu tema armastav süda – punane.

Lõvi – kuldne, metallivärv
Loomade kuninga krooni värv on kuldne. Selles on võimu ja uhkust. Samuti on see päikese värv, mis suvel kaunilt sätendab.

Neitsi – roosa soojad toonid
Õrna hingega Neitsid võiks eelistada pehme tooniga küünelakki, peamiselt õrnroosat. Hea, kui see on kooskõlas ka meigiga. Kõrgmoestilistide arvates on õrnroosa värv kõige praktilisem valik nii päeval kui õhtul kandmiseks.

Kaalud – taevasinine
Astroloogid arvavad, et Kaalude tähtkujus sündinud naised on siirad ja korralikud. Taevasinine värv rahustab ja aitab toime tulla äkitselt peale tuleva kurbusega ning annab juurde elujõudu.

Skorpion – tumelilla
See kõrgelennuline ja energiline küünelakk sobib ideaalselt Skorpioni plahvatusliku iseloomuga. Astroloogid arvavad, et Skorpioni tähtkujus sündinud naine valib selle värvi intuitiivselt. See värv toidab Skorpioni elutoonust ja annab jõudu. Sellist värvi kandes näeb Skorpioni naine välja vastupandamatu.

Ambur – sinepikollane
See sõbralik ja elurõõmus värv sobib ideaalselt Amburitele. Astroloogid leiavad, et Amburi tähtkujus sündinud naine omab ilusat ja siirast naeratust. Selle värvi jõud peitub selles, et see aitab vaadata elu läbi positiivsuse prisma. Mis elus ka ei juhtuks, Amburid teavad, et homme paistab jälle päike.

Kaljukits – lavendlivärv, tuhmlilla
Kaljukits on üks targemaid ja praktilisemaid tähtkujusid, neile sobib midagi erilist, aga siiski piisavalt klassikalist. Selline värv sobib nii kontoris töötamiseks kui ka romantilisele õhtusöögile minnes.

Veevalaja – türkiissinine
Veevalaja tähtkujus sündinud naine on energiline ja töökas, vabadust armastav ja iseseisev. Ta ei järgi moetendentse, vaid loob neid ise. Türkiissinine on julge ja ebatavaline küünelakivärv, mis muudab selle naise väljanägemise kauniks ning toetab naist tema tegemistes.

Kalad – pastelne roosa
Kalad on väga tundlik natuur. Nad näevad romantikat seal, kus teised seda ei märka. Ideaalseks küünelakiks sobib neile tuhmroosa, mis on armas ja liigutav, nagu nad ise. See aitab jõuda soovide täitumiseni.

Allikas: womanhappiness.ru

Sarnased artiklid