Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLISE ENERGIAGA NAISTEL sobib kõige enam mürkrohelist värvi kanda?

Rohelisel värvil on väga rikkalik värviskaala – väidetavalt suudab inimsilm kõikidest värvidest kõige enam eristada just rohelisi toone. Sel hooajal peatub silm aga mürkrohelisel, mis on hetkel üheks trendikamaks värviks.

See on värv, milles peitub palju salapära, aga samas ka killuke süngust. Smaragdroheline mõjub väga pidulikult ning rõhutab naiselikkust, seetõttu tasub algaval pidudejooajal just selle tooni kasuks otsustada. Millisele naisele võiks aga sobida mürkrohelised toonid kõige enam? 

Moedisainer Triin Kärblane, kelle loomingus võime sageli rohelist kohata ütleb, et roheline värv on teda palju kõnetanud ja kutsunud. "Mürkroheline on ehk selline kõige „toorem” ja killerim, temast vallandub tohutult enesekindlust, sellist „ma tean, et saan kõik, mis tahan” tunnetust. Sellest õhkub minu jaoks sellist müstilist kuninglikkust, luksust, küllust, küpsust, aga ka sisemist tarkust. Täpselt sellise energiaga naist kutsub ta end ka kandma. Rohelised on üldiselt toonid, mis tõstavad eelkõige punapäid ning panevad särama hallikarva silmad, millel on õrn rohekas toon. Aga samas ei ole see absoluut, sest see, kas kleit või selle lõige või värv sobib, ei sõltu ainult sellest, milline on naise juuksevärv või figuur, vaid eelkõige oleneb see minu meelest naise sisemusest – millise energeetikaga kleidi või värviga ta sel hetkel ise resoneerub. Mul on tunne, et roheline on üks nendest värvidest, mille väljakandmisse peab ka sisemiselt kasvama, sest rohelised toonid võivad ka kandja vabalt nii-öelda ära tappa, kui seda sisemist jõudu piisavalt ei ole", räägib Triin. 

Minikleit, Attico, modaopeorand.com

Kott,Benedetta Bruzziches,798€

Kingad,Gucci,750€