MILLISED ON KÕIGE kaasaegsemad ja ohutumad noorendavad protseduurid?

MILLISED ON KÕIGE kaasaegsemad ja ohutumad noorendavad protseduurid?

Dr Rita Hage on kogenud iluekspert, kelle käe all on Silkyway laserravikabinetis enam kui  kümne aasta jooksul paljud naised oma välimust korrigeerinud ning oma pisivigu parandanud. Nende aastate jooksul on turule tulnud mitmeid konkurente, kes sarnaseid teenuseid pakuvad, kuid Silkyway oluline eelis on see, et tegu on pikaaegse kogemusega arstikabinetiga, kus kõikidele protseduuridele eelnev põhjalik arstlik kontroll. 

Dr Rita Hage on kogenud iluekspert, kelle käe all on Silkyway laserravikabinetis enam kui kümne aasta jooksul paljud naised oma välimust korrigeerinud ning oma pisivigu parandanud. Nende aastate jooksul on turule tulnud mitmeid konkurente, kes sarnaseid teenuseid pakuvad, kuid Silkyway oluline eelis on see, et tegu on pikaaegse kogemusega arstikabinetiga, kus kõikidele protseduuridele eelneb põhjalik arstlik kontroll. 

Kogenud iludoktor Hage viib läbi erinevaid noorendavaid iluprotseduure, millest taastumine ei sega igapäevarütmi, kuid mille tulemused on silmaga nähtavad. Esindatud on nii esteetiline lasermeditsiin, termolifting‘u metoodika kui figuuri korrigeerimine viimaste teadussaavutuste põhjal.  

Milliseid protseduure tasuks kaaluda kolme-neljakümnendates?

Tänapäeva naistele pakutakse palju modernseid võimalusi oma vanust varjata ja vananemist edasi lükata. Just seetõttu on raske teha valikut ning leida endale see kõige ohutum, aga tõhusam viis. Uurisime dr Hagelt, milliseid protseduure tasuks kolmekümnendates ja neljakümnendates naistel kaaluda, mis aitaksid varjata esimesi vananemismärke.

3D näo volüümi ja kontuuride modelleerimine

See on Silkyway teenustest üks uuemaid protseduure, mis aitab aastatega vormi kaotanud nägu modelleerida. Enamik naisi on selle probleemiga tuttavad, olgu tegu lõtvunud lõuapiirkonna, mure- või naerukortsude, allavajunud kulmude või isegi liiga luiste ja sooneliste kätega. Sõltuvalt näokujust ja geneetikast võib 3D modelleerimist vaja minna isegi 20ndates naistel. Radiesse on kliiniliselt tõestatud naha täitesüst, millel on kahene mõju. Täiteaine silub tänu elastsele geelmaatriksile koheselt kortse, samas kui kollageeni stimuleerimine aitab nahal nooreneda veel ka pikema aja vältel. 

RF-lifting

Raadiosageduslik lifting ehk RF-lifting on naha pinguldamise viis, kus RF-lained tekitavad osalise denaturatsiooni, kollageenikarkassi väändumise ja kokkutõmbumise ning naha tiheduse suurenemise, mille tulemusel tekib naha pinguldamise efekt. Sellel protseduuril on vähe vastunäidustusi, see on ohutu ning valutu. RF-lifting annab silmapaistvaid tulemusi lõtvunud näonaha, silmalaugude ning lõuapiirkonna puhul. Samuti aitab RF-lifting teistes lõtvunud kehapiirkondades. 

Ilu- ja täitesüstid

Enamik kolme-neljakümnendates naisi on vähemalt korra kaalunud ilusüstide tegemist. See on paljude naiste meelest kõige efektiivsem viis ühe päevaga välimust noorendada. Silkyway kliinikus kasutatakse erinevaid tunnustatud uue põlvkonna tooteid, mis on kasutusel ka juhtivates Euroopa haiglates ning nende kasutamine tagab stabiilse toime ja ohutuse. Täitesüstid võimaldavad kortse siluda ja näojooni paremini esile tuua ning seda kõike pikaaegse tulemusega. Täitesüste kasutatakse ka huulte volüümi lisamiseks, sest vanemas eas muutuvad huuled kitsamaks, kuivemaks ja lamedamaks. 

Kui epilatsioon, siis laseriga!

Lisaks eelpool soovitatud noorendavatele iluprotseduuridele on Silkyway üks pikema kogemusega laserprotseduuride pakkuja Eestis. Silkyway pakutavaid lasermeditsiiniteenuseid pakutakse maailmas tunnustatud Candela laseritega, mille tulemus on kiire ja pikaaegne ning millega töötavad ainult arstid, kes omavad vastavat väljaõpet. Laserepilatsiooni võrreldakse mõnikord teiste sarnaste seadmetega nagu näiteks fotoepilatsioon või IPL-seadmed, kuid iludoktor Hage sõnul räägivad kõik näitajad laserepilatsiooni kasuks – see on turvaline, kiire, pikaaegset tulemust pakkuv.

Uuri lähemalt nende ja ülejäänud Silkyway teenuste kohta ning broneeri aeg tasuta konsultatsiooniks: silkyway.ee