Millist kleiti kanda, kui vöökohal on paar lisakilo?

Millist kleiti kanda, kui vöökohal on paar lisakilo?

Kuigi ilmad on kuumad ja igaüks meist soovib võimalikult suviselt ja õhukeselt riides käia, peaksime ühtlasi kandma hoolt ka selle eest, et mitte kaaskodanike kriitilisi pilke välja teenida.

Kuigi ilmad on kuumad ja igaüks meist soovib võimalikult suviselt ja õhukeselt riides käia, peaksime ühtlasi kandma hoolt ka selle eest, et mitte kaaskodanike kriitilisi pilke välja teenida. Mõistagi ei valmista üleliigsed kilod ja kleidikanga alt läbi kumavad voldikesed kellelegile meist rõõmu, kuid tegelikult ei ole asi üldse nii hull, kui esmapilgul tunduda võib. Selleks, et vöökohal olevaid lisakilosid varjata, on mitmeid võimalusi, kuidas kanga, lõigete ja detailide valikuga mängides omale kaunis figuur luua. 

 

 

1.Kirju mustriga kleit 

Kirju kangaga kleidi kasuks otsustamine on hea nipp, kuidas oma voldikesi varjata. Väga kirju ja värvilise valiku puhul ei osutu probleemiks isegi liibuv trikotaažmaterjal, kuna intensiivne muster haarab kogu tähelepanu endale, siis ei märka enam keegi  meie kõhu peal kumavaid volte. 

 

2. A-lõikeline kleit 

Taljesse töödeldud tugevast materjalist  A-lõikelised kleidid ei anna võimalust voltidel esile tungida ning ühtlasi muudab kogu meie figuuri naiselikult kaunimaks.  

 

3. Asümmeetrilise lõike või mustriga kleit

Asümmeetrilised kleidid, mis  loovad kehaga kergelt kaldes oleva vertikaalse joone on suurepäraseks nipiks, kuidas kergekäeliselt paar lisakilo hajutada.  

 

4. Vabalt langevad kleidid

Pehme ja vabalt langev kangas on suvisel ajal mugavaks valikuks ja võime kindlad olla, et miski, mis meile ebameeldivusi tekitab, ei paista sellise lõike alt välja. 

5.  Kanna kleidi peal laiemat sorti  vööd

Kandes massiivsena mõjuvat vööd, loome visiooni justkui meie piht oleks lühem ja jalad pikemad, muutes ühtlasi kogu meie üldmulje saledamaks.