Reklaam sulgub sekundi pärast

MILLIST MEIKI KANDA miinuskraadide ja tuisuga?

Talvised miinuskraadid asetavad meie ilu mitmes mõttes korralike katsumuste ette. Lisaks sellele, et nahk ja juuksed reageerivad pakasele korraliku stressiga, tekitab näkku tuiskav tuul probleeme ka meigi püsima jäämisele.  Kas, kui  palju ja milliseid tooteid eelistades,  tasuks karmide ilmadega üldse meikimisse panustada? 


Talvised miinuskraadid asetavad meie ilu mitmes mõttes korralike katsumuste ette. Lisaks sellele, et nahk ja juuksed reageerivad pakasele korraliku stressiga, tekitab näkku tuiskav tuul probleeme ka meigi püsimajäämisega. Kas, kui palju ja milliseid tooteid eelistades tasuks karmide ilmadega üldse meikimisse panustada? 


Alustama peaks punktist, mis näeb ette oma näonaha korralikku niisutamist ja puhastamist - iganädalane koorimine, järjepidev kreemitamine ja niisutavad maskid. Kui nahk on hoolikalt niisutatud, püsib ka jumestuskreem kauem ja kindlamini nahal. Talvisel ajal on jumestuskreemi kasutamine väga oluline, piltlikult öeldes on see mõnes mõttes kui mask - kaitse külmakraadide ja terava tuule eest. Seetõttu tasuks kindlasti investeerida korralikult katvasse jumestuskreemi. Enne pealekandmist tuleb kindlasti nägu kreemitada.

Teine oluline meigitoode on peitepulk, mis võiks karge külma korral käekotis koha leida. Punetav nina ja külmast tingitud põletikulised punased laigud vajavad varjamist, eriti kui soovime siseruumi jõudes kiiresti tavapärase väljanägemise taastada.

Põsepunadest proovi kasutamiseks kreemjaid tooteid, mis on niisutavamad kui puudrilised ning sobivad hästi ka huulepulga funktsiooni täitma, jättes kerge ja loomuliku mulje.

Suurimaks probleemiks kogu talvise jumestuse juures on kahtlemata silmameik, mis tuisu ja tuulega sõna otseses mõttes lihtsalt mööda nägu alla voolama hakkab. Milline võiks olla lahendus? Lihtne ja loogiline! Investeeri veekindlasse ripsmetušši ja silmalainerisse ning igapäevaselt ära end lihtsalt liiga üle maali, vaid lähtu pigem põhimõttest: vähem on rohkem. Selliste ilmade puhul peab see põhimõte paratamatult ühel või teisel moel lõppude lõpuks paika.