MIS MUUDAB TANEL VEENRE uue ehteseeria eriliseks?

MIS MUUDAB TANEL VEENRE uue ehteseeria eriliseks?

Rahvusvaheliselt tunnustatud ehtekunstnik Tanel Veenre uue kõrvarõngaste kollektsiooni teeb eriliseks nende kahte moodi kantavus. Ehetel on kaks nägu – väärispuidune ning värviline või metalne. 

Rahvusvaheliselt tunnustatud ehtekunstnik Tanel Veenre uue kõrvarõngaste kollektsiooni teeb eriliseks nende kahtemoodi kantavus. Ehetel on kaks nägu – väärispuidune ning värviline või metalne. 

Nõnda saab valida vastavalt stiilile või tujule külje, mida parasjagu maailmale näidata. Nii nagu looduses on iga puuleht erinev, on ka selle seeria iga kõrvarõngas unikaalne. Sellest ka seeria nimi GINKO ehk hõlmikpuu. Ehteseeria juures on oluliseks märksõnaks taaskasutus. Ehtekollektsiooni materjalideks on väärispuidud ja hõbe. Lisaks kõrvarõngastele kuuluvad seeriasse ka väärispuidust mansetinööbid. 

Ehteseeria GINKO on sündinud koostöös Eesti vibutootja Falcoga. Pärnus paiknev Falco on tegutsenud juba üle 25 aasta, olles tänaseks üks juhtivaid sportammukaarte tootjaid maailmas. Need on tõelised kunstiteosed – väärispuitudest voolitud vibud valmivad endiselt autentse käsitööna Pärnu töökojas. 

„Minu inspiratsiooniks selle kollektsiooni loomisel olidki nende vibude tootmise puidujäägid, mis annavad kõrvarõngastele põneva pinges vormi ja tekitavad imelisi eri puiduliikide värvimänge. Väga hea meel on näha, et Eesti loomemajandusettevõtted teevad üha rohkem omavahel koostööd ja kindlasti panustan selles osas jätkuvalt ka omalt poolt,“ rääkis Tanel Veenre.

Fotod: Tanel Veenre

Stiil: Aldo Järvsoo

Modell: Brigitta (E.M.A)