Mis on pikkade ripsmete tegelik saladus?

Mis on pikkade ripsmete tegelik saladus?

Kes meist ei unistaks pikkadest ja tugevatest ripsmetest. Kuigi tänapäeval on palju võimalusi, kuidas unelmate ripsmete omanikuks pürgida, peame tunnistama, et naturaalse ilu vastu ei saa siiski ükski tehisefekt. Toome teieni mõned head nipid, mis panevad su ripsmed jõulisemalt ja kiiremini kasvama.      

Kes meist ei unistaks pikkadest ja tugevatest ripsmetest. Kuigi tänapäeval on palju võimalusi, kuidas  unelmate ripsmete omanikuks pürgida, peame tunnistama, et  naturaalse ilu vastu ei saa siiski ükski tehisefekt. Toome teieni mõned head nipid, mis panevad su ripsmed jõulisemalt ja kiiremini kasvama.

 

 

1. Oliiviõli

Ripsmed nagu juuksedki vajavad niisutust ning kui anname neile võimaluse saada toitaineid ja hoolitsust, siis kasvavad nad ka jõulisemalt. Lisa igal õhtul enne magama minekut väike kogus oliiviõli oma ripsmetele, sel moel saavad vitamiinid ja mineraalid imenduda ripsmetesse, muutes ripsmed elujõulisemaks. Naised, kes on oliiviõli oma ilurutiinidesse kaasanud väidavad, et juba paari kuu vältel on ripsmed silmnähtavalt pikemaks ja tihedamaks muutunud. 

 

2. Masseeri oma silmalaugusid

Silmalaugude õrnalt masseerimine stimuleerib verevarustust, mis tagab tõhusama ripsmekasvu. 

 

3. Kammi oma ripsmeid

Ripsmete harjamine, soovitatavalt kaks korda päevas, stimuleerib nende kasvu. Selleks on võimalik soetada ka spetsiaalne ripsmete kamm, järjepidevalt oma ripsmete eest hoolt kandes, tagame nende kiirema kasvu. 

 

4. Kookosõli

Teatavasti on kookosõli suurepäraseks komponendiks keha ja juuksehoolduses, sama tõhusalt toimib see imeline õli ka ripsmete puhul. Sulata väike kogus kookosõli ühtseks vedelikuks ning lisa puhta harjasega oma ripsmetele. Kookosõlis leidub hulgaliselt toitaineid, mis tagavad meie ripsmetele kiire ja efektiivse  kasvu. 

 

5. Toitu tervislikult

Praagi oma menüüst välja rämpstoit ning tee ruumi värsketele puuviljadele, juurviljadele ning üsna varsti võid märgata, et mitte üksnes nahk ja juuksed, vaid ka ripsmed omandavad tervema ja külluslikuma välimuse. 

 

Allikas: beautyandtips.com