Mis toimub? Veel mitu modelli on otsustanud Victoria’s Secretist lahkuda!

Alles paar päeva tagasi tehti teatavaks, et supermodell Karlie Kloss on loobunud edasisest koostööst maailma kuulsaima pesubrändi Victoria's Secretiga ning nüüd on avalikkuse ette sama teatega tulnud veel kaks pesuinglit!

Alles paar päeva tagasi tehti teatavaks, et supermodell Karlie Kloss on loobunud edasisest koostööst maailma kuulsaima pesubrändi Victoria’s Secretiga ning nüüd on avalikkuse ette sama teatega tulnud veel kaks pesuinglit!

Juba detsembrikuus lõpetas oma edasise siduva lepingu pesufirmaga nende legendaarne ingel Doutzen Kroes ning peale Karlie Klossi otsustas oma lepingu lõpetada ka Lindsay Ellingson! Modellide lahkumine on põhjustanud tõsised küsimused ja juhtumi tagant otsitakse skandaali, kuid Victoria’s Secreti brändi juht Ed Razek teatas, et lepingud on lõpetatud rahumeelselt ja mingit draamat siinkohal otsida ei tasuks. 

See aga on kindlasti rõõmuudiseks uutele Victoria’s Secreti modellidele, sest lausa kolm ingli kohta on vabaks jäänud! Spekuleeritakse, et uuteks ingliteks võivad saada Sara Sampaio, Romee Strijd ning Taylor Hill. Kelle poolt oled Sina?

Doutzen Kroes

Lindsay Ellingson

 

Buduaar.ee