Modellikonkurss avab moemaailma uksed. Tule ja pane ennast proovile!

Modellikonkurss avab moemaailma uksed. Tule ja pane ennast proovile!

Üha enam tunneb maailma moetööstus huvi just Eestist pärit modellide vastu. Seda kinnitab ka statistika, et Eesti toodab pindalaühiku kohta maailmas kõige enam modelle. Eestist pärit edukad modellid on nime teinud suurtes reklaamikampaaniates, kaunistanud mainekate ajakirjade kaasi ning osalenud tunnustatud moeloojate show´del. Ka sina võid olla järgmine suur leid Eestist!

Üha enam tunneb maailma moetööstus huvi just Eestist pärit modellide vastu. Seda kinnitab ka statistika, et Eesti toodab pindalaühiku kohta maailmas kõige enam modelle. Eestist pärit edukad modellid on nime teinud suurtes reklaamikampaaniates, kaunistanud mainekate ajakirjade kaasi ning osalenud tunnustatud moeloojate show´del. Ka sina võid olla järgmine suur leid Eestist!

Living Modelsi ridades on ka Buduaari lapsmodelli võistluse võitja Greta Ruga, kes juba 10-aastaselt Evelyn Mikomägile silma jäi. Täna, olles vaid 13aastane, on ta juba vallutamas moemaastikku välismaal. Ta on teinud tööd Tallinna suurematel moe-show´del, moefilmides, osalenud pildistamisel Milanos ning naasis just Tokyost, kus kaks kuud edukalt modellitööd tegi. Oma ala tipptegijad ennustavad talle suurt tulevikku. NB! Lähemalt saab Gretast lugeda Buduaari sügisnumbris.

NÜÜD ON SINU VÕIMALUS! Mainekas Eesti modelliagentuur Living Models korraldab koostöös välispartneritega suure üleriigilise modellikonkursi, et leida uusi talente, keda saata kirevasse modelliellu.

End proovile panema on oodatud kõik fotogeenilised modelliks pürgijad – sihvakad naturaalse välimuse ja tervislike eluviisidega neiud vanuses 13-20, pikkuses 170-180 cm, ning isikupärase look-iga noormehed (16-23 a, 184-190 cm). Julgustuseks, ja miks mitte ka modelliks, võib kaasa kutsuda õe-venna, sõbra-sõbranna. Rohkem infot eel-casting´ute ja registreerimise kohta SIIN 

Modelliotsing lõpeb finaal-casting´uga eelregistreerimisest edasipääsenutele Tallinnas Solarise Keskuse aatriumis kolmapäeval, 4. septembril kell 17.00. Kohal on uusi nägusid skautimas ka maailmas tunnustatud modelliagentuuride esindajad, muu hulgas Next Models Management, kes on tippu viinud ka eestlannast supermodelli Karmen Pedaru.

“Väljavalituid ootab ees rahvusvaheline modellikarjäär, mida koordineerime ja planeerime tihedas koostöös modellide vanemate, kooli ja meie partneritega Londonis-Milanos-Pariisis-Tokios-New Yorgis,” lubab Living Modelsi asutaja ning tegevjuht Evelyn Mikomägi.

Ka Buduaar koostöös Living Modelsiga kajastab casting´uid, et hoida sind kursis meie uute talentidega.

Mine Facebooki SIIT