Reklaam sulgub sekundi pärast

MODELLISAATE GERILI hakkas ärinaiseks: õelus ja kadedus on piiritu

Karin Karu

Gerili Narusing
Gerili Narusing — FOTO: Gerili Narusing/Instagram

Mitmeid aastaid tagasi võis teleekraanilt näha tõsielusarja “Eesti tippmodell,” mis põhines Tyra Banksi loodud sarjal “Ameerika tippmodell”.

Kolmanda hooaja finalist Gerili Narusing oli toona vaid 18-aastane teismeline neiu – kuid millega tegeleb kaunitar täna?

"Olen olnud juba kümme aastat reklaamturunduses ning teen seda tänaseni. Tootetutvustused, reklaamüritused ja palju muud. Lisaks avasin kuu aega tagasi päris oma kirbuturu "Moelaegas". Võib öelda, et olen nüüd ettevõtja," paljastab naine.

Minnes ajas tagasi ning meenutades modellisaates osalemist, siis kas Gerili oleks ka tänasel päeval nõus mõnes tõsieluseriaalis osalema? "Ei osaleks, sest mul on elus kõik omal kohal. Noorena võib igasugu rumalusi teha, aga hetkel pole enam selleks aega," ütleb ta.

Idee ärimaailma suunduda tekkis Gerilil tegelikult juba mitmeid aastaid tagasi. "Tegin juba kõrgkooli ajal kirbuturule äriplaani ja unistasin sellest väga. Nüüd, kus olin piisavalt raha kogunud, oli mul kaks valikut: kas osta uus auto või teha oma kirbuturg. Loomulikult valisin ma teise variandi. Ma armastan riideid ja taaskasutust."

Oma äriga alustamine on kõike muud, kui lihtne, sest pingeid on palju ning teadmatus tuleviku osas närib hinge. Mida Gerili ettevõtjaks hakkamise osas enim kartis? "Eks alustaval ettevõtjal on ikka hirm ebaõnnestuda. Iga algus on raske ja kartsin, et mingi hetk saab raha otsa. Senimaani on natukene hirmutav. Lisaks tunnen, et ma pole kõigile meeltmööda. Tundub, et õelus ja kadedus on piiritu. Teiste õnnestumistest rõõmu tunda on eestlaste jaoks raske," nendib Narusing.

Gerili Narusing
Gerili Narusing — FOTO: Gerili Narusing/Instagram
Gerili Narusing
Gerili Narusing — FOTO: Gerili Narusing/Instagram
Gerili Narusing
Gerili Narusing — FOTO: Gerili Narusing/Instagram