MODERNNE STIIL, MIDA SOOVIB KANDA IGA NAINE – Iris Janvieri uus kollektsioon

MODERNNE STIIL, MIDA SOOVIB KANDA IGA NAINE – Iris Janvieri uus kollektsioon

Neljapäeval, 20. oktoobril näitas Eesti moemaja IRIS JANVIER Tallinn Fashion Weeki raames täismajale Tallinna Kultuurikatlas oma uut sügistalvist ready-to-wear kollektsiooni šiki moeetendusega.

IRIS JANVIER käekirjaks hooajast hooaega on unikaalsed ning hästiistuvad lineaarsed siluetid. Ka uue sügistalvise 16/17 hooaja lõigetes on jätkuvalt rõhk huvitavatel detailidel ning erilistel vormidel. 

Uus kollektsioon ei tähista pelgalt naisena silmapaistmist meestekeskses maailmas, vaid asetab keskpunkti kaasaegse naise maailma. Kandes IRIS JANVIER riideid, võid olla see, kellena end parajasti näha soovid – oma ala professionaal, naine, sõber, maailmamuutja, kuid kõige tähtsam – Sina ise. Sellest inspireerituna lõime silmapaistva kollektsiooni modernsele naisele, kes teab, mida ta tahab. Tulemuseks on kompromissitu valik, kus kohtuvad kaasaegne stiil ning mugavus.

Sellel hooajal paistab silma pehmem joon, milles on märgata põhjalikult läbimõeldud lõikeid ning keha kaunistavat viimistletust. Meie hästiistuvaid villaseid ja kašmiirist kleite ning moodsalt vöötatud mantleid leiab mitmetes sügise lemmiktoonides nagu halli erinevad varjundid, kuninglik sinine ja liivakarva beež. 

Tulemuseks on mänglev, aga modernne stiil – IRIS JANVIER nurgakivid läbi hooaegade.