MOEBLOGIJA ALJONA EESMAA innustab piiluma meeste garderoobi

Instagram/ Aljona Eesmaa

Buduaar

Moeblogija Aljona Eesmaa viis ilmselt minimalistliku stiilini see, et ta teismeeas nii palju neooni kandis. "Seega ei ole ma kindlasti terve elu lihtsama stiili austaja olnud," kostab blogija, et pigem on see viimase viie aasta tulemus.

“Minu garderoobis leidub kõige rohkem mitmesuguseid viigipükse ja pintsakuid, mida siis omavahel kombineerida või lihtsalt T-särgiga kanda,” ütleb naine. Kuigi kõnealust stiili kutsustakse minimalistlikuks, ei tähenda see Eesmaa sõnul seda, et kõik peaks igav ja sirgelõikeline olema.

“Usun, et keegi ei peaks moe nimel kannatama ebamugavuse käes, ükskõik millise riietumisstiili puhul – kui inimene ei tunne end oma riietes hästi, siis paraku paistab see ka välja,” innustab naine panustama just mugavusele.

Eesmaa usub, et paljude garderoobis on juba minimalistlikku elustiili toetavad rõivad olemas – ei ole vaja teha muud, kui neid lihtsalt värske pilguga vaadata. Isikupära aitavad aga luua aksessuaarid: “Julgemad ehted, jalanõud, käekotid, isegi maniküür. Ning julgustan piiluma ka meesterahvaste garderoobi – minu lemmikpintsakud ongi pärit hoopis minu abikaasa varamust!” kostab Eesmaa.