MOEBLOGIJA TRIINU MAASIK SOOVITAB: Mida osta allahindlustelt?

Kes küll oskaks paremini ennustada, milliseid riideid oma suvegarderoobist edasi sügisesse ja võibolla isegi talvehooaega varuda, kui oma ala asjatundja? Buduaar sai vastused populaarselt moeblogijalt Triinu Maasikult.

Kes küll oskaks paremini ennustada, milliseid riideid oma suvegarderoobist edasi sügisesse ja võibolla isegi talvehooaega varuda, kui oma ala asjatundja? Buduaar sai vastused populaarselt moeblogijalt Triinu Maasikult.

 

Valged triiksärgid

Sügisene stiliseerimisnipp on triiksärkide all kanda kõrge kaelusega pluuse ning kudumeid. Soovitan otsida just huvitava lõikega triiksärke, näiteks ülipikkade varrukate või ebatavalise kaelusega.

Alt laienevad, poolpikad teksad

Kellukakujulised püksisääred on kindlasti üks moeröögatus, mida kõik fashionista’d sügisel kannavad. Julgetel soovitan neid pükse kanda koos kingade ja sokkidega.

Ruudulised kleidid, pluusid, seelikud

Ruudulisi kleite võiks kanda koos teksade või nahkpükstega ning kindlasti ole julge miksima erinevaid ruudulisi omavahel!

Puhvis jakid

Puhvis jakid ning mantlid on kindlasti moes ka tuleval sügisel ning enam ei ole selleks pelgalt spordijope. Igaüks saab valida just endale sobiva lõike ja värvi, sest selles osas piiranguid ei ole ega tule. Vihjeks võin öelda, et mida läikivam, seda parem.

Pükskostüümid

Erinevate lõigetega valged ning mustad pükskostüümid on sügisel väga nõutud kaup. Soovitan vaadata oversized bleiserite ning sirgelõikeliste pükstega komplekte, mida kombineerida hetke popima kingatrendiga – tagant lahtiste nahast slippers’itega.

Sõnumiga pluusid

Erinevate loosungite ning sõnumitega T-särke, jakke ning dressipluuse saab kanda nii teksade kui nahkseelikutega. Eriliselt moes on feministlikud väljendid – mida julgem sõnum, seda parem!

Laiad pihavööd

Kevadel moodi tulnud aksessuaar jätkab suurt võidukäiku ka sügisel ning sellepärast soovitan see juba suvel (ja soodsamalt!) endale soetada. Suured pihavööd sobivad nii kleitide, triiksärkide, dressipluuside kui ka jopede peale. Kõike selleks, et rõhutada peenikest taljet ning naiselikku figuuri. 

Kingakappi võiksid varuda:

Tagant lahtised nahast slippers’id

Need toasusse meenutavad nahast kingad tulid moodi juba mõnda aega tagasi ega tahagi kaduda –  ja mis meil saaks nii mugava trendi vastu olla?

Terava ninaga kingad

Sametist, lakist, nahast või riidest – valik on sinu!

Nahast militaarsaapad

…kombineerituna nii vallatu seeliku, naiseliku kleidi kui nahkpükstega. Sel hooajal sobib kõik kõigega!

Punane crossbody käekott

Pole vist lihtsamat viisi oma rõivastusele veidi särtsu juurde anda kui erksa kotikese näol, seega üks pisike punane pilgupüüdja peaks kuuluma iga naise kotivaramusse!

Tepitud seljakotid

See mugav trend käib koti näol selga ka veel sügisel ja talvel… loodetavasti ka järgmisel kevadel ja suvel!

Tee nagu Triinu: „Mina vaatan iga poole aasta tagant moenädalaid, et teada saada, mida peaksin alles hoidma järgmiseks hooajaks ning mida saan maha müüa või taaskasutusringlusesse saata.”

Ilmunud ajakirjas Buduaar 3/17