MOEBRÄNDI WHITETAIL UUS KOLLEKTSIOON on inspireeritud Bowie loomingust

MOEBRÄNDI WHITETAIL UUS KOLLEKTSIOON on inspireeritud Bowie loomingust

Eestlannast moedisainer Margit Peura esitles oma brändi Whitetail värskeimat kollektsiooni taas Berliini moenädalal. Jaanuari keskel toimunud üritusel täiendasid rõivakomplekte peaehted kaubamärgilt WXYZ jewerly, mille loomingut kannavad ka maailmakuulsad staarid.  

Eestlannast moedisainer Margit Peura esitles oma brändi Whitetail värskeimat kollektsiooni taas Berliini moenädalal. Jaanuari keskel toimunud üritusel täiendasid rõivakomplekte peaehted kaubamärgilt WXYZ Jewerly, mille loomingut kannavad ka maailmakuulsad staarid.
 
Whitetaili sügistalvise kollektsiooni disainimisel ammutas disainer inspiratsiooni laulja David Bowie loomingust. “Kuulasin Bowie laulu “Love is Lost” – see kõlas nii värskelt ja inspireerivalt,” avab Peura uue sügistalvise kollektsiooni tausta. “Kollektsiooni värvimaailma mõjutas aga Bowie albumi “Aladdin Sane” kaanepilt, püüdsin muusiku visuaalset kunsti oma loomingusse integreerida.”
 
“Uues kollektsioonis domineerivad erinevad värvid ja mustrid. Sinise, punase ja rohelise kombinatsioon kõnetas mind kohe,” räägib Peura. “Oluline oli leida ka õiged kangad, mis oleksid orgaanilise koostisega.” Brändile omaselt iseloomustavad kollektsiooni minimalistlik disain ning ülikvaliteetsed materjalid. Kangastest on kasutusel orgaaniline vill ning siid, kudumid on valminud Peruu alpakavillast.
 
New Yorgi ehtebrändi WXYZ Jewerly disainer Laura Wass lõi spetsiaalselt Whitetaili kollektsiooni jaoks peaehted, mis Berliini moenädalal rõivaid täiendasid. “Nad võtsid meiega ise ühendust ning soovisid koostööd teha,” kinnitab Margit Peura. “See oli väga pônev projekt, sest USAs valminud aksessuaarid moodustasid rõivastega ideaalse terviku.” Teadusest ning kunstist inspiratsiooni ammutav Wass loob omapärastest materjalidest ehteid, mida on teiste hulgas kandnud ka maailmakuulsad lauljannad Beyonce ning Lady Gaga.

Galerii fotod: Stefan Kraul