MOEFÄNNID HULLUSID päeval, mil H&Mi saabus müüki Balmaini kollektsioon

MOEFÄNNID HULLUSID päeval, mil H&Mi saabus müüki Balmaini kollektsioon

Tulihingelised moefännid ning paadunud shopahoolikud üle kogu maailma hullusid 5. novembri hommikul, sel tähtsal päeval, mil H&Mi kauplustesse saabus müüki kauaoodatud Balmaini kollektsioon.

Tulihingelised moefännid ning paadunud šopahoolikud üle kogu maailma hullusid 5. novembri hommikul, sel tähtsal päeval, mil H&Mi kauplustesse saabus müüki kauaoodatud Balmaini kollektsioon.

Rahvamassid, mis uste taha olid kogunenud, olid meeletud, inimesed rüselesid ning märkamatult vigastasid võidujooksus üksteist. See on uskumatu, kuidas kõrgmood meid paelub. Oma lemmiktoote nimel ollakse valmis minema kasvõi üle laipade. Kaunid sätendavad kleidid, pärltikanditega jakid ning suur valik teisi ihaldusväärselt glamuurseid rõivad – iga eksemplar leidis omale mõne minutiga omaniku. Õnnelikumad lahkusid kümnete kottidega. Need, kes hiljaks jäid, võisid oma pettumuses vaid enda aeglast reageerimist kiruda ja pisaratemerre uppuda, kuna, kes hiljaks jääb, see ilma jääb. Selline vaatepilt avanes Londoni tänavatelt. 

Ka Eestis jõudis 5. novembri hommikul kell 8.00 Postimaja H&M’i müüki Balmaini glämmikollektsioon. Kas sina oled juba jõudnud uudistama?