Moefotod! 3 mantlit – 3 lõiget! Mantlid, millega sel talvel trendikas välja näha

9 kommentaari
Moefotod! 3 mantlit – 3 lõiget! Mantlid, millega sel talvel trendikas välja näha

    Sügis on käes ja peagi saabub ka talv, mis tähendab ei midagi muud kui et taas tuleb oma garderoobist välja otsida soojad kindad, sallid, mütsid ja otseloomulikult ka üleriided. Sel sügistalvel on moes väga huvitavate lõigete ning mustritega mantlid, seega igaüks leiab endale kindlasti midagi sobivat ja kui rahakott lubab, siis miks mitte ka mitu mantlit korraga osta! Kindlasti tasub investeerida kvaliteetsesse mantlisse, mis aastaid kenasti vastu peab ja külma eest kaitseb.  

Sügis on käes ja peagi saabub ka talv, mis tähendab ei midagi muud, kui et taas tuleb oma garderoobist välja otsida soojad kindad, sallid, mütsid ja otseloomulikult ka üleriided.

Sel sügistalvel on moes väga huvitavate lõigete ning mustritega mantlid, seega igaüks leiab endale kindlasti midagi sobivat ja kui rahakott lubab, siis miks mitte ka mitu mantlit korraga osta! Kindlasti tasub investeerida kvaliteetsesse mantlisse, mis aastaid kenasti vastu peab ja külma eest kaitseb.

Allpool on välja toodud 3 erinevat trendi, mis antud hetkel moes on:

Trend number 1: Käisteta mantlid! Jah, kahjuks on tegu pisut ebapraktilise lõikega, kuid see-eest lisab selline mantel kogu välimusele glamuuri ja elegantsi. Nii Victoria Beckhami, Trussardi, Rochase kui ka Haider Ackermanni moelavadel võis näha just sellise lõikega mantleid! 

Trend number 2: Tomboy stiilis mantlid! Sportlik, kapuutsiga parka, suured taskud, palju lukke ja neete. Tegu on väga mugava ning praktilise lõikega.

Trend number 3: Laialõikelised mantlid! Pehmetes toonides, ümaralõikelised mantlid, mille juurde tasub kindlasti paar erivärvi kitsast vööd hankida. Tegu on väga naiseliku ja mõnusa stiiliga ning värvi poolest on selle sügistalve suurimaks hitiks roosa laialõikeline mantel. Kelle jaoks roosa liiga väljapaistev tundub, võiks eelistada beeži või halli.

Vaata pilte allpool!