MOEKUULUTAJA – igast küljest uutmoodi

MOEKUULUTAJA – igast küljest uutmoodi

Uuenenud Tartu Kaubamaja keskus ootab juba sel reedel ja laupäeval kõiki huvilisi kevad-suvise hooaja algust tähistavale üritusele Moekuulutaja, mis toob lavale nii värskeimad moesuunad kui ka parimatest parimad kodumaised lauljad. 

Uuenenud Tartu Kaubamaja keskus ootab juba sel reedel ja laupäeval kõiki huvilisi kevadsuvise hooaja algust tähistavale üritusele Moekuulutaja, mis toob lavale nii värskeimad moesuunad kui ka parimatest parimad kodumaised lauljad. 

Tartu Kaubamaja keskuse turundusjuhi Piret Kulli kinnitusel on ligi kaheksa kuud kestnud renoveerimistööd lõppenud ning lisaks keskuse värskele ilmele on oluliselt laienenud ka kaubamärkide ning söögikohtade valik. Aastaga on lisandunud 15 uut tuntud brändi, mis on Lõuna-Eestis esmakordselt ja saadaval vaid Tartu Kaubamaja keskuses. “Meie külastajad saavad nüüdsest sooritada moeoste näiteks Cortefieli, Tom Tailori, Laura Ashley, Morgani ja Stendersi suurepärastes kauplustes ning nautida Gustav Castro Cafe või bufeerestorani Romaan maitsvaid hõrgutisi,” sõnas Kull. “Meil on hea meel, et kvaliteeti hindavad kliendid leiavad meie juures tõeliselt eksklusiivse valiku kaubamärke, mida mujal Lõuna-Eestis saadaval ei ole. Seekordse Moekuulutajaga soovimegi tähistada keskuse uuenemist ning muidugi tervitada ka peagi saabuvat kevadet.”

Maailma moelavade olulisimad trendisuunad jõuavad Moekuulutajale stilistide Luciné Ayanin (ETV+), Kirsi Altjõe (Sand In Your Shorts) ja Piret Vapajeva (Kaubamaja) poolt kokku pandud moe-show‘des. Nautida saab nii meeleolukat lasteetendust kui ka kõige moodsamaid valikuid naistele ja meestele. 

Muusikaga paitavad meeli laupäeval Eesti Laulu konkursi võitnud ning hiljuti aasta parima meesartisti tiitli pälvinud Jüri Pootsmann ning möödunud aasta Eesti Laulu võitja ja parimaks naisartistiks tunnistatud Elina Born. Üritust juhivad näitlejanna Inga Lunge ja meelelahutaja Andres Torm.

MOEKUULUTAJA AJAKAVA

Reede, 11. märts

16.00 Lastemoeetendus, stilist Kirsi Altjõe

16.30 Esineb Jüri Pootsmann

17.00 Meestemoeetendus, stilist Piret Vapajeva

17.30 Esineb Jüri Pootsmann

18.00 Naistemoeetendus, stilist Luciné Ayanian

Laupäev, 12. märts

12.00 Lastemoeetendus, stilist Kirsi Altjõe

12.30 Esinevad Jüri Pootsmann ja Elina Born

13.00 Meestemoeetendus, stilist Piret Vapajeva

13.30 Esinevad Jüri Pootsmann ja Elina Born

14.00 Naistemoeetendus, stilist Luciné Ayanian

14.30 Esinevad Jüri Pootsmann ja Elina Born

Modellide soengud viimistleb Wella Professionals, meigi loovad Max Factori jumestajad. Etenduste lavastaja on Krõõt Kiviste (Shate).

11.-12. märtsil Tartu Kaubamaja keskuses toimuva ürituse kohta leiab lisainfot SIIT.

Buduaar.ee