MOEKUULUTAJA PAKKUS ELAMUSI nii lastele, naistele kui meestele

MOEKUULUTAJA PAKKUS ELAMUSI nii lastele, naistele kui meestele

Reedel ja laupäeval Tartu Kaubamaja keskuses toimunud Moekuulutajal sai rohkearvuline publik nautida hoogsaid moeshowsid ja kaasakiskuvaid minikontserte . Moekuulutaja üritust juhtisid  näitlejanna Inga Lunge ning meelelahutaja Andres Torm. Muusikalist meelelahutust pakkusid Karl-Erik Taukar, Jüri Pootsman ja Elina Born. 

Reedel ja laupäeval Tartu Kaubamaja keskuses toimunud Moekuulutajal sai rohkearvuline publik nautida hoogsaid moe-show‘sid ja kaasakiskuvaid minikontserte. Moekuulutaja üritust juhtisid näitlejanna Inga Lunge ning meelelahutaja Andres Torm. Muusikalist meelelahutust pakkusid Karl-Erik Taukar, Jüri Pootsmann ja Elina Born. 

Stilist Kirsi Altjõe poolt kokku pandud lustakas laste-show tõi lavale nii rokilikku musta kui ka suvist meremehestiili. Kirsi sõnul on moes mahedamad ning metalsed toonid, erinevate mustrite miksimine ning romantilised lillekangad. Laste rõivaid saab täiendada sobivate aksessuaaridega – moodsate ja praktiliste päikeseprillide, trendika kaabu või lillelise peavõruga. 

Stilist Luciné Ayaniani sõnul on naistemoes algaval hooajal kõige trendikamaks valikuks pastelsed toonid ning romantilised lillemustrid. Helesinised, roosad ja beežid kommitoonid, kelmikad sokid, sinine lauvärv ning naiselikud aksessuaarid olid laval domineerivad. Moes on ka safaristiilis khakitoonid ning suviselt sobilik mereteema klassikalise sinise-valge-punase värvikombinatsiooniga.

Stilist Piret Vapajeva soovitab meestel algaval kevadsuvisel hooajal eelistada metalseid toone. Lisaks hõbe- ja kullatooni rõivastele on moes ka militaarsed värvid ning mereteema. Meeste rõivakomplekte võiksid täiendada ka sobivad aksessuaarid – suvised sallid, trendikad kaabud või moodsad kotid.

Rohkem pilte kogu üritusest vaata galeriist!