Moemaan objektiivis: Inna Kovaljova

Inna on 20aastane neiu Tallinnast, kes õpib Inglismaal Nottinghami ülikoolis Business and Management erialal. Tema stiil on väga silmapaistev ning seda võiks iseloomustada kolme sõnaga: julge, tugev, jõuline. Võib öelda, et selle väikese ja hapra naise sees on tugeva natuuriga naine. 

Inna on 20aastane neiu Tallinnast, kes õpib Inglismaal Nottinghami ülikoolis. Tema stiil on väga silmapaistev ning seda võiks iseloomustada kolme sõnaga: julge, tugev, jõuline. Võib öelda, et selle väikese ja hapra naise sees on tugeva natuuriga naine. 

Oma riietumisstiiliks saab Inna inspiratsiooni Trumblrist, ajakirjadest ja oma emalt, kelle maitse ja stiil on talle suurimaks eeskujuks. 

Kuidas kirjeldab Inna ise oma riietumisstiili? “Mul on alati nii raske vastata sellele küsimusele, sest kannan seinast seina outfit‘e. Suurt rolli mängib see, mis riigis parasjagu asun. Näiteks Eestis olles liigun enamasti autoga ja 90% ajast on mul jalas vähemalt 15sentimeetrised kontsad. Samas UKs olles on minu jaoks tähtis, et riietus oleks mugav, kuna liigun ringi jalgsi/bussi/metrooga ja oma 10 kilogrammi kaaluva kotiga ning seepärast leidub minu garderoobis vähemalt 10 paari ketse.”

Kui tihti ja kui palju kulutab Inna raha uute riiete ostmiseks? “Riideid ei osta ma üldse tihti. Mul ei ole seda hullust, et lähen poodidesse ja tulen välja 10 erineva koti ja tühja rahakotiga. Ostan ainult seda, mis t õ e s t i meeldib, kõige rohkem paar korda kuus. Mõnikord teen suuremaid oste, näiteks käekott või kingad, ja nendele kulub rohkem raha. Samas kõiki T-särke ja basic asju tellin eBayst või ostan näiteks Primarkist (see üks maailma odavamaid poode).”

Kas Innal on riiete osas ka mingeid nõrkusi? “Mul ei ole otseselt mingeid kindlaid nõrkusi, aga viimasel ajal olen ülitihti ostnud cool’ide piltidega ja kirjadega statement T-särke ja pusasid (nt “you can’t sit with us” või “parental advisory explicit contect” “omg aka wtf“). Külmade ilmade tõttu on hetke lemmikud kõikvõimalikud karusnahast rõivad – vestid, kasukad, mütsid (eriti mu vanavanaema Norilskist pärit naaritsamüts), kindad jt.”

 

 

PS! Kui sul on meile ägedat moemaani soovitada, siis kirjuta [email protected]