Moeröögatus naistele – naha värvi nibubikiinid. Kas sina kannaksid?

Feministid on välja mõelnud midagi väga ainulaadset ning samas ka kummalist - nahavärvi rinnanibudega bikiinitopp ehk TaTa top! Tegu on riietusesemega, mida kandes jääb mulje justkui sa oleksid paljaste rindadega. Rinnanibudega bikiinitopi TaTa top autoriteks on naisõiguste eest võitlejad Robyn Graves ja Michelle Lyttle.

Feministid on välja mõelnud midagi väga ainulaadset ning samas ka kummalist – nahavärvi rinnanibudega bikiinitopp ehk TaTa top! Tegu on riietusesemega, mida kandes jääb mulje justkui sa oleksid paljaste rindadega. Rinnanibudega bikiinitopi TaTa top autoriteks on naisõiguste eest võitlejad Robyn Graves ja Michelle Lyttle.

Kuid miks selline asi üldse välja mõeldi?

Robyn ja Michelle tahavad oma tootega tuletada maailma meelde, et naised ei pea oma rindu ega rinnanibusid varjama. Nende arvates ei tohiks naised end ebamugavalt tunda, kui nad näiteks avalikus kohas rinda annavad ja tegelikult võiks naistel olla õigus ka palja ülakehaga ringi liikuda.

TaTa top on eelkõige mõeldud feministidele, kes ei julge või ei saa palja ülakehaga avalikus kohas viibida. Selle topiga võivad nad minna tööle, poodi, peole või randa – seadusega see keelatud pole.

Kas sina julgeksid või tahaksid sellise topiga ringi käia? Vaata pilte siin!